Darmowy jednoręki bandyta Rockstar
Graj teraz

Rockstar

  • Betsoft

Slot Rockstar to propozycja od Betsoft. To studio deweloperskie lubi dostarczać nam ciekawe pozycje, które wciągają na długie godziny. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przygotować wam krótką recenzję i sprawdzić jak ten automat sprawdza się w sieci, a także na urządzeniach mobilnych. Sama propozycja nawiązuje bezpośrednio do kapeli rockowej, która swoją muzyką zachwyca tysiące obecnych na koncercie fanó1). Czy warto zagrać i co jest tu mocną stroną? Zostańcie z nami by się o tym przekonać.

Standardowo już zaczniemy od tego, że jest to wideo slot, który prezentuje nam układ 5-bębnowy z 3 rzędami. Jest to klasyczne rozwiązanie, z którego Betsoft jest doskonale rozpoznawalne. Do tego dochodzi 30 zwycięskich dróg, czyli tzw. paylines. Szablon pokazuje nam prosty układ z kolumnami, na których doskonale widać wszelkie rozwiązania, które mogą was zainteresować. Na dole widnieje menu i spis informacji, także stan konta, wartość zakładu, wybór stawek, gra maksymalna oraz oczywiście guzik spin, rozpoczynający zabawę. RTP nie zostało tu podane do wiadomości publiki Pamiętajcie, że wygrywają rozwiązania ułożone wyłącznie od lewej do prawej strony.

Gra całkowicie pozbawiona jest znaków karcianych, co sprawia, że rozwiązania są mocno unikatowe. Znajdziecie tam dziewięć symboli, wszystkie nawiązujące do koncertu i muzyki, gdzie oczywiście najlepiej płatne będą główne karty muzyków. W najlepszych układach płatne są odpowiednio 80 i 100 żetonów. Nie ma co jednak ukrywać, że polować będziecie przede wszystkim na dwa inne znaczki. Pierwsze z nich to płyta kapeli, a drugie to bilety na koncert. Jeden odpowiada za fazę Scatter, gdzie gracze mogą otrzymać darmowe spiny. Są one w tym rozwiązaniu odnawialne, co wpływa na wydłużenie rozgrywki. Do tego przy Wild możecie liczyć na wymianę wszystkich grafik z całej planszy. Wideo slot Rockstar jest grą, która wykorzystuje wirtualną walutę. Możecie ją wykorzystywać dowolnie, by poznać mechanizmy tam panujące. Nie będzie tu żadnych ograniczeń ilościowych i czasowych, co pozwoli się naszykować do gry właściwej.

Graj za darmo Rockstar

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta RockstarZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe