Daredevil maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Daredevil

  • PlayTech

Automat Daredevil był jedną z kluczowych produkcji studia Playtech. Deweloper na podstawie umowy zawartej z Marvelem mógł wykorzystywać ich marki i produkować tytuły powiązane z największymi bohaterami serii. Opisywany tu superbohater również stanowił o sile całego zestawienia. W 2017 roku licencja wszak wygasła, co spowodowało wycofanie tytułu z rynku i całkowite zablokowanie sposobności do wykorzystywania tytułu. To wielka strata dla setek graczy, szczególnie, że oferowano tam potężne wygrane, a sam mechanizm był po prostu atrakcyjny. Specjalnie dla nas czytelników przybliżamy wideo slota i sprawdzamy wszystkiego jego mocne strony.

Zacząć należałoby od tego, że produkcja Playtech mieściła się na 5 bębnach z 3 rzędami, a linii zwycięskich zaimplementowano 20 sztuk. Stawki minimalne były na tyle atrakcyjne, że poza „starymi wyjadaczami” grać mogły też osoby dopiero rozpoczynające swoje przygody z kasynami internetowymi. Slot Daredevil oferował jednocześnie jackpot progresywny, co oznaczało, że z każdą minutą stawał się większy, przynajmniej do momentu aż ktoś wygrał główną nagrodę. Stopień RTP oszacowano w tym przypadku na 95%.

Plansza pokazywała nam po obu stronach spis wszystkich 20 układów, które dają nagrody, wystarczyło na nie najechać. Na dole z kolei znaleźć można było zestaw informacji, a także przycisk automatycznej gry, wybór stawek, w tym zakład maksymalny. W zestawieniu istniały cztery rodzaje jackpotów, z czego zależały zarówno od gry bonusowej jak i tego, z jakiej stawki korystacie.

Znaki oferowane w Daredevil to karcianki od 9 do asa oraz charakterystyczne symbole dla tytuły, główny bohater, czarny charakter, miecze, dwie pałki czy też Scattery. Ukrywała się za nimi faza free spins, których przyznawano 10 sztuk na starcie. Dodatek Bullseye napędzał tutaj kluczowe wygrane i to właśnie na tego zbira należało polować w pierwszej kolejności, jeśli graliście głównie dla pieniędzy.

Co do gotówki, przypominamy, że jak każda gra Playtech, ta również była możliwa do rywalizowania przy użyciu wirtualnej waluty. Na jej podstawie gracze uczyli się systemu slota.

Graj za darmo Daredevil

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Daredevil maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe