Elektra automat online za darmo
Graj teraz

Elektra

  • PlayTech

Automat Elektra, jak wiecie, należał do serii gier wydawanych przez Playtech, która bezpośrednio nawiązywała do uniwersum Marvela. Jeśli zatem jesteście fanami słynnych komiksów czy adaptacji filmowych, musimy was poważnie zmartwić. Ze względu na wygaśniętą licencję, deweloper musiał się wycofać z publikacji gierki. Tym samym sposobność do zabawy została czasowo utracona, mając wszak nadzieję na powrót do korzeni, przygotowaliśmy dla was podstawowe informacje nakierowane właśnie na tą grę. Elektrę sprawdzaliśmy długimi tygodniami, stale będąc przy głównej bohaterce i jej świcie. Życzymy miłej i owocnej lektury.

Wypada zacząć od tego, że slot oferuje nie tylko 20 potencjalnych układów zwycięskich, ale przede wszystkim bazuje na jackpocie progresywnym. Nie spotkaliście się z nim wcześniej? Otóż jest on zależny od tego, ilu graczy gra w daną grę, tym samym, jeśli jest to pokaźna liczba, daje ogromne wygrane, często sięgające kilkudziesięciu lub więcej tysięcy euro. Nie poskąpiono tez fazy Wild, Scatter, gry bonusowej oraz darmowych spinów. To również samo w sobie dawało im mocne atuty. Niestety plansza nie jest już dostępna do wglądu, jednakże na dole widniał stan konta, pełne informacje w razie potrzeby, przycisk automatycznej gry, wyboru linii, stawki na nią i zakład maksymalny. Guzik Spin wyróżniono na czerwonym tle.

Gra oferowała klasyczne znaki nawiązujące do bohaterów komiksowych, bezpośrednio z ich sylwetkami. Nie pozbyto się przy tym karcianek, znanych z większości gier. Zastosowane symbole Wild rozwijały się na kolumnę i zamieniały inne, by pomóc graczowi zdobyć dodatkowe środki. Symbol Scatter z kolei odpowiadał za włączenie darmowych spinów, które były tu odnawialne. Gra bonusowa nawiązywała do serii komiksowej Elektra i dawała opcję wyboru plansz z ukrytymi nagrodami.

Swojego czasu tytuł był oczywiście dostępny za darmo. Pomagała w tym wirtualna waluta. Jest ona standardowo nieograniczona pod każdym względem, co pozwala na bardzo szybkie nauczenie się gry, a następnie przejście w płynny sposób do gry na pieniądze. Nie było przy tym konieczności zakładania nowego konta.

Graj za darmo Elektra

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Elektra automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe