Darmowa gra hazardowa Highschool Manga
Graj teraz

Highschool Manga

  • Wazdan

Slot Highschool Manga został stworzony przez studio Wazdan. Jest to gra, która nawiązuje do popularnego tematu mangi. a czym jest manga? To bardzo ceniony nie tylko w Japonii gatunek komiksu czy też animacji. W tym wypadku Highschool Manga dotyka tematyki licealnej, gdzie poznajemy uczniów jednej ze szkół. Gra zaskakuje pod względem graficznym, albowiem sama oprawa oraz symbole obecne grze prezentują się całkiem dobrze. Ciekawie prezentuje się sposób pokazywania linii wygrywających, które oznaczane są szkolnymi ołówkami.

Highschool Manga to automat online, który zbudowany został z 3 bębnów oraz 3 rzędów z symbolami. Producent zdecydował się na umieszczenie na bębnach 5 linii wygrywających. Minimalny zakład w Highschool Manga wynosi 0.15, natomiast najwyższa stawka wynosi 100.00. Taka rozpiętość pod względem wysokości stawek będzie sprawiała, iż możemy stawiać mniejsze i bezpieczniejsze zakłady, jak i wyższe z większym ryzykiem, lecz równie przynoszącymi wyższe wygrane.

W Highschool Manga zetkniemy się z kilkoma symbolami. Są to przede wszystkim postacie 5 dziewczyn oraz 2 chłopców. Na najwięcej w grze liczyć możemy dzięki symbolowi zakochanej pary, który przynosi nam aż 7500 monet. Pozostałe symbole mogą nam przynieść od 2000 do 50 monet. Jeśli na bębnach pojawią się wszystkie te same symbole 3 na 3, to możemy liczyć na zwiększony mnożnik za wygrane. Producent nie zdecydował się jednak na umieszczenie w systemie symbolu wild czy też scatter, przez co niektórzy mogą być zawiedzeni. Na całe szczęście dostępna jest opcja gamble z szansą podwojenia a nawet jeszcze większego pomnożenia wygranej.

Nie da się ukryć, że Highschool Manga to bardzo ciekawy pod względem graficznym video slot. Spodobać się powinien nie tylko miłośnikom mangi, lecz także tym, którzy cenią sobie interesujące gry hazardowe. W szczególności wabikiem dla wielu graczy może być maksymalna wygrana 7500 monet z możliwym jeszcze większym przelicznikiem. W związku z tym warto już teraz sprawdzić możliwości Highschool Manga w jednym z kasyn internetowych.

Graj za darmo Highschool Manga

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa Highschool MangaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe