HellBoy jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

HellBoy

  • Microgaming

HellBoy Slot to gra hazradowa typu jednoręki bandyta, za której sukcesem stoi firma Microgaming. Jak pewnie większość osób się orientuje, ten video slot oparty jest na znanym komiksie o pół-demonie, pół-człowieku, który został przywołany na Ziemię jako broń masowej zagłady. Stało się jednak inaczej i ta postać w czerwieni jest elementem Biura Badań Paranormalnych i Obrony walczącym ze złem i demonami. W grze spotkamy typową symbolikę dla tego komiksu, albowiem jest to gra licencyjna. Pod względem grafiki symbole, jak i cała maszyna wrzutowa stylizowane są na komiksową kreskę, co robi całkiem dobre wrażenie.

Hellboy to klasyczny video slot zbudowany z 5 bębnów wraz z 3 rzędami. Zdecydowano się umieścić w systemie gry 20 linii wygrywających, co daje nam szerokie pole do manewru. Minimalny zakład w grze wynosi 0.01 z jedną linią wygrywającą. Maksymalny to z kolei 50 euro, co sprawia, że możemy w odpowiedni sposób dobrać strategię do swej gry. Dostępne są tu zarówno symbole karciane A, K, Q, J oraz 10 jak i znaki związane z komiksem: postać profesora, Liz Sherman, Abe Sapiena, Grigorija Rasputina czy samego Hellboya. Znajdziemy tu również logo komiksu, które może nam przynieść do 10 tysięcy monet. Jest ono jednocześnie symbolem wild, przez co zastępuje na bębnach wszystkie inne znaki z wyjątkiem scatter. Ten pod postacią dużej ręki Hellboya aktywuje Underworld Bonus. Konieczne jest wylosowanie co najmniej 3 scatterów. W czasie rundy bonusowej możemy wygrać atrakcyjne nagrody. Warto również wiedzieć, że możemy wygrać 10 darmowych spinów, co zwiększy nasze szanse na spore wygrane.

Nie da się ukryć, że Hellboy Slot to gra hazardowa nie tylko dla miłośników automatów online, lecz także i osób, które uwielbiają komiksy. ceniona jest tutaj wspomniana wcześniej kreska komiksowa, przez co symbole na bębnach są bardzo podobne do tych z oryginalnych komiksów. Nie można jednak zapominać, że jest to okazja na mniejsze lub większe wygrane. Już teraz warto wypróbować ten automat online na stronie lub w wybranym kasynie internetowym.

Graj za darmo HellBoy

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

HellBoy jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe