Gra wrzutowa Santa's Wild Ride za darmo
Graj teraz

Santa's Wild Ride

  • Microgaming

Santa's Wild Ride automat to gra stworzona przez Microgaming, czyli jednego z czołowych producentów video slotów na rynku. Jak już sama nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z motywem świątecznym i postacią Św. Mikołaja, który musi w ten specjalny i jedyny dzień w orku dostarczyć wszystkim dzieciom prezenty. Być może i my również zostaniemy przez niego obdarowani wysokimi wygranymi?

Jest to jeden z klasycznych video slotów od Microgaming z gatunku 243. Oznacza to, że dostajemy w nim aż 243 sposoby na wygraną! Jest to standardowy jednoręki bandyta online, w którym wykorzystano układ 5 bębnów oraz 3 rzędów. W systemie zdecydowano się na rezygnację z kalsycznych symboli karcianych czyli od A do 10 czy 9. Mamy za to 5 symboli związanych z jedzeniem świątecznym dla Mikołaja. Jest to ciasto, ciastka, kanapka, babeczki oraz kufel piwa. Praktycznie wszystkie w przypadku wyższych układów przynoszą podobne wygrane.

W grze nie mogło zabraknąć symboli związanych ze Św. Mikołajem. W jego jednak przypadku mamy do czynienia z trochę inną postacią, która zamiast reniferów wykorzystuje potężny motocykl. Znajdziemy dzięki temu mikołaja na motorze, sam motocykl, panią mikołajową, elfa - mechanika oraz znak bieguna północnego. Microgaming wprowadził także specjalne symbole. Kluczyki do motocykla to scatter. Wylosowanie 3 takich kluczyków to x5 wygranej, 4 to x10, a 5 aż x50 wygranej. Jednocześnie zyskujemy 25 darmowych spinów. Znajdziemy także znak tytułu, czyli Santa's Wild Ride, który daje wyższe wygrane oraz dodatkowy mnożnik do x4. Do dyspozycji mamy również 3 rodzaje Wild: Stacked Wild, Expanding Wild oraz Trailing Wild - każdy z nich wiąże się z innym bonusem.

Na bębnie numer 2 oraz 4 mogą się pojawić także prezenty od Mikołaja, w których znajdziemy różne nagrody. Ciekawe jest także to, że w grze znajduje się stały jackpot, którego największa wartość to aż 1900000 monet! Odpowiednia gra może spowodować, że zyskamy całkiem wysokie wygrane.

Graj za darmo Santa's Wild Ride

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Santa's Wild Ride za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe