Darmowa gra hazardowa Witches Wealth
Graj teraz

Witches Wealth

  • Microgaming

Interesuje was tematyka czarownic? W średniowieczu był to gorący wątek. Czasem bardzo gorący. Dlatego też Microgaming zdecydowało się stworzyć slota nastawionego właśnie na tę tematykę. Nie musimy chyba dodawać, że deweloper słynie ze swojej różnorodności. Studio to stara się dostarczać niezwykłe klasyki, rodem z barów, gdzie brylował jednoręki bandyta. Do tego dochodzą hity z nowymi technologiami. Często też, tak jak w przypadku slota Witches Wealth otrzymujemy połączenie obu tych pozycji. Specjalnie dla was sprawdzamy jak to wygląda i czemu powinniście zagrać w tego slota już teraz.

Witches Wealth to gra, która oferuje 9 zwycięskich układów. Na pięciu kolumnach znajdziecie liczne znaki, których nie skojarzycie z żadnej innej gry slotowej w sieci. To mocny atut dla tych, którzy szukają czegoś nowego. Jackpot klasyczny wyniesie tu 6 000 żetonów, a poziom zwrotu do gracza kształtuje się na 95,5%. To wystarczająco dużo, by cieszyć się rozgrywką. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zobaczcie całość przy wykorzystaniu „demo credits”. To darmowe żetony, które nie wymagają rejestracji ani składania depozytów. Zagracie po prostu, by poznać mechanizmy i wszelkie systemy zawarte w tym zestawieniu. Idealny pomysł dla tych, którzy minimalizują ryzyko.

W grze znajdziecie takie symbole jak słoik z… gałkami ocznymi, a do tego kielich, kocioł, mikstury, niesamowitą sowę, księci oraz kluczowe dla was dodatki: Wild Witch zamienia wszystkie znaki dookoła, szukając lepszych rozwiązań (i daje jackpot!), a scattery pomnażają potencjalne wygrane. Jest też Mr Twinkles, czyli niebieski kot, który odpowiada za gry bonusowe. Są dwie, jedna nastawione na dziwne koło nagród, druga na… polowanie nocne na dachach domów! Oj dzieje się, dzieje!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Witches Wealth

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa Witches WealthZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe