Graj bez depozytu w Taboo Spell
Graj teraz

Taboo Spell

  • Microgaming

Zapraszamy was do mini recenzji gry slotowej Taboo Spell. To produkcja za którą odpowiada studio Microgaming. Co ciekawe, nie zdecydowano się jednak tym razem na klasyczny i prosty układ, ale rozwinięto grafikę i mechanizmy, przez co tytuł sprosta wymaganiom nawet bardzo doświadczonych graczy, polujących wyłącznie na hity technologiczne. Opisujemy wszystkie kluczowe zagadnienia i potwierdzamy, czy rzeczywiście warto się podjąć takiego wyzwania. Poznajcie z nami całą historię Taboo Spell.

Zaczniemy oczywiście od podstawowych informacji. Gra oferuje układ bębnów 5x3, a także 25 zwycięskich układów. Jackpot klasyczny wynosi tu 1 000 żetonów, nie braknie fazy Wild a także Scatter. Warto także wiedzieć, że minimalne stawki są tu naprawdę niskie i atrakcyjne. Jeśli przejdziemy do samego slota, to jest on barwny i utrzymany w magicznym klimacie, nawiązuje właśnie do tytularnych zaklęć. Po lewej stronie widnieje licznik obstawionych linii, natomiast na dole pełen spis opcji, które na was czekają. Wybierzecie zatem linie, wartość żetonów i ich ilość. Jeśli jesteście zainteresowani, gorąco polecamy sprawdzenie opcji gry za wirtualną stawkę, nie ma przy tym konieczności deponowania środków finansowych czy też w ogóle zakładania nowego konta.

W grze zastosowano przede wszystkim klasyczne cyfry karciane od 9 aż d asa, który z tych właśnie symboli będzie najlepiej płatny. Lepiej kształtują się jednak magiczne postacie czy zwierzęta jak aligator. W grze wykorzystano Scattery, które automatycznie uruchamiać będą fazę darmowych spinów. W niej właśnie można je odtworzyć i cały czas grać za darmo, mając przy tym odpowiednio duże mnożniki. Jest też Wild, odpowiadający za wymianę symboli z mapy, by dostosować się do pożądanych układów linii.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Taboo Spell

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Taboo SpellZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe