Graj bezpłatnie w Cat Queen
Graj teraz

Cat Queen

  • PlayTech

Gra slotowa Cat Queen wcale nie nawiązuje do starej panny z kotem. Przeciwnie, to bardzo atrakcyjny tytuł od Playtech, który nastawiony jest na Egipt i bóstwo kota czy władczynię tego kraju. Wzięliśmy tytuł pod lupę i specjalnie dla was sprawdzamy, jakie są jego atuty i czy warto poświęcić mu swój czas czy pieniądze. Naszym zdaniem odpowiedź jest prosta, szczególnie, że wykorzystano tu nietypową i bardzo ciekawą planszę o układzie 5 kolumn i aż 4 rzędów. To rzecz jasna otwiera znacznie większe możliwości dla każdego zainteresowanego. Zapraszamy do lektury, a następnie życzymy wielkich wygranych.

Cat Queen bazuje na symbolice egipskiej, ale daje przy okazji aż 40 sposobów na wygraną. Wszystko to okraszone jest jackpotem na poziomie 1 000 żetonów. Gra oferuje system Wild, Scatter i darmowe spiny. Sama plansza jest mocna graficznie, podobnie jak i słyszane dźwięki. Na dole znajdziecie pełne menu gry, od spisu informacji o niej, przez przycisk wyboru typowanych linii, wartość zakładu na linię, potencjalną wygraną czy grę maksymalną dla osób, które cenią sobie przede wszystkim największe sukcesy. Możecie całość sprawdzić bez przeszkód za pomocą wirtualnej waluty. Demo credits zezwalają na nieograniczoną grę, bez rejestracji i deponowania środków. To opcja głównie dla tych, którzy chcą poznać „wroga”, zanim zaczną grać na poważnie.

Na planszy znajdziecie liczne znaki, wszystkie z tej tematyki, bez tych karcianych. Będzie zatem oko Ra, symbole kotów bogów, cesarza, złotego sokoła czy skarabeusza. Piramida oznacza tu Scatter, który z kolei odpala fazę darmowych spinów. Wild natomiast bezpośrednio wpływa na układ z planszy, dając potencjalnie największą możliwą tu wygraną.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Cat Queen

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Cat QueenZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe