Darmowa gra maszynowa Magical Stacks
Graj teraz

Magical Stacks

  • PlayTech

Tym razem w nasze ręce trafił slot Magical Stacks. Przeniesiemy się w nim do japońskiego świata internetu, pełnego atrakcji i gier bonusowych. Z tej też okazji pragniemy przedstawić krótką recenzję, która pokaże wszelkie mocne strony, na które zdecydował się operator Playtech. To właśnie to studio odpowiedzialne jest za rozwiązania, która zaraz zaprezentujemy. Zaczniemy od informacji klasycznych, aczkolwiek wszyscy gracze powinni mieć świadomość, że tytuł można przetestować również samemu. Wszystko to za sprawą wirtualnej waluty. Są to nieprawdziwe pieniądze, które nie wymagają od nas rejestracji (wypełniania formularzy) czy też dokonywania depozytu. Po prostu spinujecie natychmiastowo, bez zobowiązań, poznając mechanikę, dźwięki i wszelkie układy. Zacznijmy!

W Magical Stacks znajdziecie 20 zwycięskich układów, linii. Do tego dochodzi klasyczne rozwiązanie 5x3 dostępne w niemal większości pozycji tego studia deweloperskiego. Na dole planszy znajdziecie wszystko to, co niezbędne do gry, od ilości wybranych linii, poprzez zakład maksymalny, jego wartość czy po prostu guzik gry („Spin”).

Symbole występujące w Magical Stacks? Cóż, sama gra nawiązuje do japońskiego anime, dlatego właśnie takie postacie tam znajdziecie. Nie brakuje przy tym tajemniczych pudełek ze znakiem zapytania czy klasycznych siódemek, dosłownie wszechobecnych. Bardzo ważne są znaki Wild, są ich dwa rodzaje, aczkolwiek podobne do siebie. Zapewniają m.in. darmowe spiny, ale również zamieniają wszystkie inne propozycje z planszy. Wspomniane pudełko z kolei uruchamia pewnego rodzaju system, który zamienia losowe obrazki na inne. Wystarczy taka jedna sztuka, by aktywować jego działanie. Zostały nam jeszcze symbole Scatter, które w razie wylosowania trzech sztuk włączają fazę darmowych spinów w liczbie 10 sztuk. Nie mówiąc już o mnożnikach nagród…

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Magical Stacks

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa Magical StacksZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe