Graj bez depozytu w Vegas Hot 81
Graj teraz

Vegas Hot 81

  • Wazdan

Automat Vegas Hot 81 to coś dla fanów gry w stolicy światowego hazardu. Jest to produkcja autorstwa Wazdan. Studio deweloperskie opracowało system, który bazuje bezpośrednio na przeniesieniu nas w rejony w których gra na automatach to największa przyjmność. Przy tym wszystkim zadbano o rozwiązania mechaniczne i graficzne, które wciągnąć mogą na długie godziny, a także dostarczą potencjalnie dużych wygranych finansowych. Jak prezentuje się całość? Zapraszamy do krótkiej lektury tej recenzji.

Gra przeniesiona jest na 4 bębny i 3 rzędy. To dość niestandardowy mechanizm z którego nie korzysta zbyt wiele gier. Samo to w sobie staje się zatem atrakcyjne. W tym wszystkim zamieszczono 81 zwycięskich linii, gdzie stawki za pojedynczą linię zaczynają się od min. 0,01 żetonu. To bardzo nisko, dzięki czemu zadowoleni mogą być także początkujący i niewymagający gracz. Procent zwrotu inwestycji nie jest tu publiczny, jednakże kumulację bazową oszacowano na 2 000 żetonów. Jak prezentuje się sama plansza gry i na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze gra ma bardzo przejrzystą planszę. Na górze widnieje logo, na dole z kolei informacje, wybór granych linii i wartość żetonów, a także tryb gry automatycznej. W środku z kolei znajdują się rzecz jasna bębny na które możecie zapolować. Nie zdecydowano się tu na implementację pokazującą zwycięskie linie, dlatego jeśli chcecie sprawdzić ten system, konieczne jest wejście do opcji „Info”.

Występująca tam symbolika to również znaki kasynówki i owoce. Wszystkie są utrzymane w charakterze neonów. Znacznie lepszą wypłatę znajdziecie wszak dzięki siódemkom czy też gwieździe Wild. Wyglądają przy tym bardzo atrakcyjnie, więc od razu wciągniecie się na dobre. Znakami kluczowymi są wspomniany już Wild. W zależności czy pojawi się ich 3, 4 czy 5 będziecie wiedzieć, czy wygrane są 2, 4 i 8 razy wyższ.

Gra Vegas Hot 81 dostępna jest również przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która jest nieograniczona w każdym możliwym aspekcie.

Graj za darmo Vegas Hot 81

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Vegas Hot 81Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe