Gra wrzutowa Fruit Salad za darmo
Graj teraz

Fruit Salad

  • Microgaming

Przed wami jeden z klasyków. Automat Fruit Salad to produkcja studia deweloperskiego Microgaming. Dzięki niej przeniesiecie się do świata lodów i wielkich przyjemności. Przy tym wszystkim trzeba mieć na względzie, że to jednoręki bandyta, który przede wszystkim jest banalnie prosty i szybki w użytkowaniu. Jak prezentuje się na tle konkurencji i czemu setki ludzi nadal po niego sięgają? Wszystko to w naszym krótkim materiale. Zapraszamy do lektury.

We Fruit Salad zagracie przy wykorzystaniu planszy standardowej, czyli tej z trzema kolumnami i trzema rzędami. To oczywiście klasyczne rozwiązanie w tego typu gierkach. Jest tam zresztą wyłącznie jeden zwycięski układ, ten środkowy, chociaż pojawiające się na mapie lody mogą również zaimponować potencjalnymi żetonami na dole i góry mapy. Nie ma tam co prawda Scatterów, a co za tym idzie darmowych spinów, ale pokuszono się o fazę Wild. Stawka minimalna jest tu nieznacznie wyższa niż u konkurentów nowoczesnych, ale wszystko to za sprawą prostego układu i większych szans na sukces. Maksymalna kumulacja w razie wytypowania zwycięskiego układu da wam 3 000 żetonów do dalszej zabawy.

W grę możecie grać nawet za darmo! Jak? Wszystko za sprawą przyznanych demo credits. Są nieograniczone i Fruit Salad może z nich korzystać jako „dziecko” Microgaming. Nie ma przy tym żadnej konieczności, byście zakładali konta czy składali depozyty. Zagracie po prostu, by poznać system. Naturalnie nie da się w ten sposób wygrać prawdziwej gotówki.

Znaki na planszy to różnej odmiany BARy, ale też obierana cytryna i inny owoc, a także puchar z lodami, najlepiej tu opłacany. Macie na niego ochotę?

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Fruit Salad

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Fruit Salad za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe