Automat hazardowy Sassy Bingo online
Graj teraz

Sassy Bingo

  • Microgaming

Prezentujemy wam automat Sassy Bingo. To wideo slot, którego autorami są specjaliści ze studia deweloperskiego Microgaming. Zaoferowano wam tym razem gierkę nawiązującą bezpośrednio do bingo, aczkolwiek połączono ją mocno z klasycznymi owocówkami. Nie bądźcie jednak zmyleni tym faktem, bowiem slot nawiązuje do nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu jest bardzo dynamiczny i rozwojowy. Specjalnie dla was zdecydowaliśmy się przedstawić szczegółową recenzję produktu i ocenić, jak dobry jest w skali porównawczej z konkurencją. Zapraszamy do tej krótkiej lektury.

Gra wykorzystuje układ gry w stylu 5 kolumn i 3 rzędów. Zastosowano w nim 9 zwycięskich linii, na które będziecie polować. Są one dokładnie zaznaczone na planszy. Pamiętajcie przy tym, że wygrane liczą się wyłącznie od lewej do prawej strony. Grę pozbawiono symboli Scatter oddających darmowe spiny, aczkolwiek nie brakuje gry bonusowej oraz symboli Wild. Kusi także stosunkowo wysoki jackpot, który w tym przypadku sięgnął aż 5 000 żetonów. Wszystkie zainteresowane osoby kierujemy na wykorzystanie wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która pozwala na sprawdzenie całości systemu oferowanego przez Sassy Bingo. Nie ma przy tym naturalnie absolutnie żadnej potrzeby zakładania konta czy składania depozytów, również w tej minimalnej wartości.

Gra jest bardzo kolorowa. Na dole planszy znajdziecie wszelkie opcje powiązane z rozrywką, od stanu konta, przez wybór granych linii, stawkę zakładu na linię i finalną wartość zakładu. Jest też guzik automatycznej gry, wglądu w potencjalne układy czy opcja hazardu, która wyświetlana jest za każdym razem, gdy wasz spin okaże się zwycięski. Znaki z planszy to owoce, aczkolwiek stylizowane właśnie na bingo, od wisienek, przez cytryny, pomarańcze, jagody, kiwi. Wild oznaczony jest logiem gry.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Sassy Bingo

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Sassy Bingo online Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe