My gra wrzutowa online
Graj teraz

My

  • Microgaming

Automat My Slot jest świetnym przykładem produkcji klasycznej, która jednocześnie oferuje bardziej zaawansowane rozwiązania. Studio deweloperskie Microgaming, które jest odpowiedzialne za wdrożenie, włożyło wiele pracy, by uzyskać taki, końcowy efekt. Właśnie dlatego bierzemy gierkę pod lupę i sprawdzamy wszystkie jej mocne oraz słabe strony. Szablonem gry są rozwiązania rodem z owocówek, które kojarzyć można jeszcze z końcówki ubiegłego wieku. A jak mechanizmy i pełna oferta?

W My Slot znajdziecie nie trzy, lecz pięć bębnów, a także trzy rzędy. Łącznie zaoferuje się nam 9 zwycięskich układów, czyli tzw. paylines. Są to linie, które jeśli wylosujecie, okazują się zwycięskie. Oczywiście wygrane liczone są wyłącznie od lewej do prawej strony. Stawka minimalna i maksymalna utworzona została tak, by z gry cieszyć się mógł każdy, zarówno osoby inwestujące niewiele, jak i te, które grają znacznie odważniej. Jeśli chodzi o RTP, to ustanowiono go na poziomie 95,05%, a sam jackpot wynosi 750 żetonów. Oczywiście kwotę tę można podbijać i zwiększać w zależności od symboliki, którą wylosujecie.

Microgaming przygotowało prosty i bardzo kolorowy szablon. W górnej części znajdziecie menu wyboru kolorystyki, a także logo. Po obu stronach planszy z kolei widnieją cyfry, które wskazywać mają opisane już wcześniej paylines. Na dole widnieje wgląd w menu, a także wybór granych linii, wartość zakładu, jego maksymalna wersja i przycisk rozruchu całej zabawy, oznakowany jako SPIN.

Symbolika My Slot jest bardzo sugestywna. Znajdziecie tam znaki karciane od dziewiątki aż do asa, natomiast nie ma co ukrywać, żę znacznie lepiej płatne są owoce, pomarańcze czy wiśnie. Nie brakuje tu także pliku gotówki, diamentu czy też dzwonka. Symbolika Wild i Scatter także tu funkcjonuje, co jest świetnym nawiązaniem do nowoczesnych trendów.

Wild zamienia wszelkie grafiki z planszy, byście mogli zyskać jak najlepsze układy, z kolei Scatter oferuje fazę darmowych spinów i powiększenie podstawowych wygranych. Powinniście spróbować, szczególnie osoby, które lubią klasyczne rozwiązania.

Graj za darmo Beach Party Hot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

My gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe