Darmowa gra w Dynasty
Graj teraz

Dynasty

  • Microgaming

Automat Dynasty jest grą bezpośrednio nawiązując do samurajów i walk klanów, które świetnie kojarzone są Chin. Ten tytuł ma właśnie taką specyfikę, dlatego spodziewajcie się dźwięków i ogólnej szaty graficznej, która kieruje nas na wskazaną tematykę. Ponieważ uznaliśmy, że jest to pozycja zdecydowanie warta waszej uwagi, śpieszymy z krótką recenzją. Sprawdziliśmy wszystkie jej aspekty i oceniamy, czy warto, abyście zakładali konto u wskazanego operatora, by pograć właśnie w to. Jak myślicie?

Gra pochodzi od deweloperów z Microgaming. Nie otrzymacie wszak tym razem bardzo klasycznego wystroju, rodem z jednorękiego bandyty. Pokuszono się tu o nieznacznie lepsze grafiki, które dodatkowo podkreślone są przez pewną symbolikę. Tytuł zaoferuje 20 zwycięskich układów na podstawowej planszy, a także fazę darmowych spinów, Scatter i Wild. Możecie je poznać za pomocą wirtualnej gotówki, do której nie trzeba ani dodatkowego konta ani składania depozytu. Takie fikcyjne fundusze nie mają ograniczeń.

Na dole planszy znajdziecie pełne menu związane z grą, od informacji, przez bilans konta, wartość zakładu na daną linię, ogólną stawkę, opcję hazardu (pojawia się po każdym zwycięskim spinie) oraz potencjalną wygraną. Dynasty zaoferuje znaki od 9 do asa, ale też symbole wojenne, sztandary i miecze, bramy chińskie, wojowników oraz dwa kluczowe rozwiązania. Pierwszy z nich to imperator, występujący tu jako Scatter. Uruchomi on fazę 10 darmowych spinów, gdy tylko na planszy pojawią się trzy takie znaczki. Wszelkie wygrane z tego zagrania są podwojone. Symbol Wild pojawi się na kolumnie 2, 3 i 4, dając szansę na wymianę niepasujących grafik. Dzięki temu wygracie znacznie więcej, niż z początku mogliście zakładać. Trzymamy mocno kciuki.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Dynasty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w DynastyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe