King Arthur jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

King Arthur

  • Microgaming

Wideo slot King Arthur jest kolejną produkcją nawiązującą do średniowiecza, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Tytuł ten pochodzi od twórców z Microgaming, dlatego możecie być pewni, że traficie na mocne rozwiązanie, z ciekawą grafiką i mechanizmem. Spoglądając na planszę znajdziecie wielki zamek i krainę rycerzy i magów, którzy przykuwają uwagę. Sam slot bazuje na aż 20 liniach zwycięskich, co w praktyce oznacza naturalnie, że każdy spin zapewnić może właśnie tyle pozytywnych rozwiązań. Co jeszcze ciekawsze, tak pokaźny wynik uzyskano na 5-bębnowej planszy z zaledwie 3 rzędami, co też jest miłym zaskoczeniem. Stawki dla graczy są nieznaczne, a procent zwrotu inwestycji (RTP) określono na poziomie 95,07%. Jak kształtuje się jackpot? Jak wygląda dokładnie plansza i na co zwrócić uwagę?

Sama plansza jak już wspomnieliśmy mocno nawiązuje do średniowiecza i słynnego króla, dlatego dobrze jest pozostać w tym klimacie i sprawdzić wszelkie znaki oraz przyciski. W dolnej części widnieje zestawienie oferty, od automatycznej gry, przez wybór wartości żetonu, stawkę, zakład ostateczny. Rozruch gry gwarantowany jest za pomocą przycisku SPIN, mieszczącego się w prawym dolnym rogu. Na pewno napotkacie znaczki karciane od 10 do asa, z czego as liczony jest w maksymalnej wersji najlepiej. Znajdziecie tam także dwie inne propozycje, słynny kielich oraz uniesiony miecz, Excalibur. King Arthur pokazuje tutaj Wild, który z kolei odpowiada za zamianę innych symboli z planszy, oddając nam więcej szans na wygraną. Co ciekawe, takich znaków jest kilka, różnią się między sobą mnożnikami nagród.

Znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się symbol Scatter. Dlaczego? Otóż dzięki niemu otrzymacie fazę darmowych spinów. Jest ich 15. W ten sposób wygrać można do kilkudziesięciu tysięcy żetonów, co samo w sobie jest przyciągające. Gorąco polecamy wszystko to sprawdzić także przy użyciu wirtualnej waluty, która pozwoli wprowadzić was w ten kosmiczny świat, bez konieczności ryzykowania prawdziwych pieniędzy. Nie ma przy tym konieczności zakładania nowego konta.

Graj za darmo King Arthur

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

King Arthur jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe