Darmowy automat hazardowy Lost Treasure
Graj teraz

Lost Treasure

  • Wazdan

Slot Lost Treasure jest jedną z ciekawszych pozycji studia Wazden. O ile deweloper zadbał o szeroki wachlarz możliwości i oczywiście wybór właściwej pozycji to kwestia gustu, to nie ma co ukrywać, że spotkacie tu świetne rozwiązania, które ostatecznie zaoferować mogą nawet i 90 tysięcy żetonów nagrody. Zacznijmy jednak od tego, że cała gra bazuje na dżungli i bardzo mocnym układzie graficznym. Wszelkie grafiki nakierują was na przygody i poszukiwanie zaginionych skarbów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przygotować dla was krótką recenzję tej pozycji. Zapraszamy do lektury już teraz!

Jeśli chodzi o układ, to oczywiście dostępne będą rozwiązania w stylu 5 bębnów a także 3 rzędów. Zagracie tu o 20 zwycięskich układów, które możecie sprawdzić i zbadać poprzez najechanie myszką na któryś z prostokątnych kamieni, widocznych po lewej i prawej stronie planszy. Na dole widnieje stan konta, wartość żetonów, przycisk automatycznej gry, zakład maksymalny, wybór granych linii i żetonów na zakład. Duży zielony Spin znajduje się w samym środku.

Symbolika w automacie Lost Treasure mocno związana jest ze znakami karcianymi, ale do tego znajdziecie znak BAR, symbol góry pieniędzy, tajemniczej skrzyni, różnych kryształów (niebieski i czerwony), a także poszukiwacza skarbów, który odgrywa tu zresztą kluczową rolę. Gra oferuje dwa główne dodatki. Pierwszy z nich to wspomniana skrzynia, odpowiadająca za znaki Scatter. Te z kolei, nawet jeśli będą tylko trzy na mapie, włączają fazę darmowych spinów. Będzie ich 15, a mnożniki nagród liczą się tu razy trzy. Motyw może być odnawiany, co w teorii oznacza ciągłą grę za darmo. Do tego dochodzi Wild, który zamienia wszystkie inne z mapy (poza Scatter), a także podwaja potencjalne wygrane.

Naturalnie możecie pograć w grę całkowicie za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, przygotowana przez Wazden. Jest nieograniczona tak ilościowo jak i czasowo, dlatego bez trudu poznacie mechanizm, dźwięki i wszelkie pozostałe atuty tej rynkowej pozycji. Powodzenia.

Graj za darmo Lost Treasure

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Lost TreasureZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe