Hot as Hades automat online za darmo
Graj teraz

Hot as Hades

  • Microgaming

Prezentujemy wam slot Hot as Hades. Jest to gra produkcji Microgaming, co samo w sobie zawiera w sobie wielką rekomendację. Tytuł opowiada historię jednego z bogów, Hadesa oraz wszystkich regionów i przygód z tym powiązanych. Jest mrocznie, ale przede wszystkim slot ma bawić i rozśmieszać. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się sprawdzić specjalnie dla was wszystkie układy, a także panujące mechanizmy. Deweloper przyzwyczaił nas do mocnych klasyków, w tym jednak przypadku otrzymamy zaawansowany technologicznie produkt, który wciąga na dziesiątki godzin.

Gdy mówimy o Hot as Hades, oparto go na 5 bębnach. Przy trzech rzędach wydaje się, że jest to rozwiązanie rozsądne. Zaimplementowano 20 rodzajów linii, które doprowadzą was do zwycięstwa. Każda z nich zaoferuje wypłatę prawdziwej gotówki, dlatego warto zacząć polowanie. Stawki minimalne są naprawdę nieznaczne, dlatego polecamy to również osobom początkującym. Poziom zwrotu inwestycji nie jest publiczny, natomiast sam jackpot już jak najbardziej. Wynosi 800 żetonów.

Sama plansza rzeczywiście jest mocno fioletowa, aczkolwiek bardzo przejrzysta. Na dole znajdziecie odnośniki do menu, ale też do wszystkich interesujących was przycisków: wyboru granych linii czy też wartości żetonów. Nie brakuje automatycznej gry czy bilansu waszego konta. Zakład maksymalny to tylko jedno kliknięcie. W grze występuje sześć znaków karcianych, od 9 do asa, ale też cztery magiczne symbole, łącznie z Hadesem. Tytuł zaoferuje dwa innowacyjne rozwiązania, które możecie już kojarzyć z gier Microgaming. Pierwsze z nich to Scattery, które gwarantują włączenie fazy darmowych spinów. Drugie z kolei to Wild, odpowiedzialne za wymianę innych grafik z planszy, by gracz zyskał kolejną szansę na wygraną.

Faza darmowych spinów to podwojenie wyników, co sprawia, że klasyczne wygrane mogą być jeszcze większe. Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie przetestować te rozwiązania, gorąco wam polecamy wirtualną walutę. To fikcyjna gotówka, opracowana przez Microgaming, na podstawie której poznacie tytuł znacznie lepiej bez konieczności zakładania konta czy też składania jakiegoś depozytu, nawet minimalnego.

Graj za darmo Hot as Hades

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Hot as Hades automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe