Space Botz graj za darmo
Graj teraz

Space Botz

  • Microgaming

Jednoręki bandyta Space Botz to gra nawiązująca do lat 90-tych ubiegłego wieku. O ile zastosowano tu większe pole do gry, to symbole i mechanizmy powiązane są z tytułami klasycznymi. Co to oznacza? Układ jest szalenie prosty, a grafiki nie będą obciążeniem nawet dla komputerów starej kategorii. W tym slocie lecimy w kosmos, gdzie czekają na nas różnej maści roboty. To one przede wszystkim będą celem graczy. Jak to wszystko przekłada się na zabawę? Już tłumaczymy, milej lektury!

Microgaming, bo to oni są odpowiedzialni za Space Botz, zapewniło świetną rozrywkę. Całość zaprezentowali na układzie 5-bębnowym, który wykorzystuje dodatkowo trzy rzędy. Abstrahując od opcji klasycznych, wdrożono tu aż 25 zwycięskich układów. To naprawdę sporo i będzie to aspekt, który dla wielu z was może się okazać kluczowy. Stawki minimalne nie będą znaczące, natomiast maksymalne skuszą graczy, którzy polują na znacznie więcej. Jackpot końcowy wynosi 1 000 żetonów, z kolei RTP oszacowano na dokładnie 95,24%.

Wspomnieliśmy już we wstępie, że Space Botz bardzo mocno nawiązuje do gier klasycznych i jednorękiego bandyty. Dlatego też napotkany przez was układ graficzny jest prosty i stanowczo odbiega od najnowszych trendów. Możemy się zatem spodziewać, że jest to pozycja nakierowana na starszych graczy, którzy lubią myślami wracać do wcześniejszych lat. U góry widnieje tu duży logotyp, po bokach z kolei wskaźnik granych linii. Na dole znajdziecie informacje o grze, ale też stan konta, przyciski wyboru opisanych linii, żetonów, zakład maksymalny i przycisk rozruchu, pod nazwą SPIN.

Wykorzystane znaki bardzo mocno nawiązują do kosmosu, jednakże wśród nich dostępne są oczywiście karcianki. Do tego dochodzi kilka rodzajów robotów, satelita. Co ciekawe nie zrezygnowano tutaj ze znaków Wild oraz Scatter, które włączają fazę darmowych spinów. Wszystko to razem wzięte oddaje nam obraz klasyków, które jednocześnie wykorzystują nowsze trendy i technologie. Tym samym gorąco polecamy, bo takich miksów obecnie nie istnieje zbyt wiele.

Graj za darmo Space Botz

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Space Botz graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe