Gra wrzutowa Galacticons za darmo
Graj teraz

Galacticons

  • Microgaming

Slot Galacticons to bardzo ciekawa gra autorstwa specjalistów Microgaming. To studio deweloperskie przygotowało nam kosmiczną pozycję, która przeniesie nas bezpośrednio do krainy niebywałych kosmicznych stworków. Ponieważ pod wieloma względami otrzymamy tutaj połączenie klasyka z nowoczesnymi typami automatów, śpieszymy wam z recenzją i informacjami dotyczącymi podstawowych zagadnień związanych z Galacticons. Czy warto zagrać i jeśli tak, to do dlaczego? Zachęcamy do lektury.

Mówimy tutaj o grze o charakterystycznym układzie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, co w tym przypadku dodatkowo okraszono poprzez zainstalowanie 243 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. To właśnie na nie polują gracze i to one odpowiadają za potencjalne wygrane. Stawki minimalne i maksymalne różnią się od siebie znacząco, dlatego każdy typ gracza bez trudu dostosuje swoje możliwości do oferty gry Galacticons. RTP ukształtowało się tu na poziomie 96,14% z kolei jackpot końcowy oszacowano na poziomie 3 000 żetonów. Przy dużych stawkach można tu zatem mówić o dość pokaźnych kwotach.

Plansza gry standardowo pokazuje nam duże logo w górnej części, a także wgląd w linie zwycięskie po lewej i prawej stronie. Na dole oczywiście nie braknie odnośnika do menu, a także stanu konta, przycisku gry automatycznej, wartości zakładu, a także czerwonego guzika SPIN, który w tym przypadku rzecz jasna odpowiada za rozruch. Symbolika tytułu bazuje na kosmosie, jednakże dodano także charakterystyczne znaki karciane od 9 do asa włącznie. Znacznie lepiej płatne będą wszak słońce, gwiazda i postacie kosmitów w różnych wydaniach. Nie ma co ukrywać, że mimo tego kluczowe z punktu widzenia graczy okażą się oznakowania dodatkowe. Mamy tutaj na myśli zarówno Scatter jak i Wild. To właśnie one zapewniają potencjalnie największe wygrane. Pierwsze z nich dodają fazę darmowych spinów, z kolei drugi odpowiadają za wymianę symboli z mapy, by gracz miał więcej szans na sukces.

Ten tytuł dostępny jest także do gry w ramach wirtualnej waluty.

Graj za darmo Galacticons

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Galacticons za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe