Max Damage jednoręki bandyta online
Graj teraz

Max Damage

  • Microgaming

Automat Max Damage jest kolejną kosmiczną produkcją, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Tytuł ten pochodzi od twórców z Microgaming, dlatego możecie być pewni, że traficie na mocne rozwiązanie, z ciekawą grafiką i mechanizmem. Spoglądając na planszę znajdziecie bezmiar kosmosu oraz kapitana statku kosmicznego, który przykuwa uwagę. Sam slot bazuje na aż 243 liniach zwycięskich, co w praktyce oznacza naturalnie, że każdy spin zapewnić może właśnie tyle pozytywnych rozwiązań. Co jeszcze ciekawsze, tak pokaźny wynik uzyskano na 5-bębnowej planszy z zaledwie 3 rzędami, co też jest miłym zaskoczeniem. Stawki dla graczy są nieznaczne, jednakże procent zwrotu inwestycji (RTP) nie jest znany. Jak kształtuje się jackpot? Jak wygląda dokładnie plansza i na co zwrócić uwagę?

Sama plansza jak już wspomnieliśmy mocno nawiązuje do kosmosu, dlatego dobrze jest pozostać w tym klimacie i sprawdzić wszelkie znaki oraz przyciski. W dolnej części widnieje zestawienie oferty, od automatycznej gry, przez wybór wartości żetonu, stawkę, zakład ostateczny. Rozruch gry gwarantowany jest za pomocą przycisku SPIN, mieszczącego się w prawym dolnym rogu. Na pewno napotkacie znaczki karciane od 10 do asa, z czego as liczony jest w maksymalnej wersji za 8 żetonów. Znajdziecie tam także cztery inne propozycje, ziemię widzianą z kosmosu, statek kosmiczny, bazę kosmiczną a także wspomnianego już kapitana i główną postać. Max Damage pokazuje tutaj Wild, który z kolei odpowiada za zamianę innych symboli z planszy, oddając nam więcej szans na wygraną. Łączna wartość w tym przypadku to dodatkowych 80 żetonów.

Znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się symbol Scatter. Dlaczego? Otóż dzięki niemu otrzymacie fazę darmowych spinów. Jest ich 15, a wyniki mnożone są dwukrotnie. W ten sposób wygrać można do 120 tysięcy żetonów, co samo w sobie jest przyciągające. Gorąco polecamy wszystko to sprawdzić także przy użyciu wirtualnej waluty, która pozwoli wprowadzić was w ten kosmiczny świat, bez konieczności ryzykowania prawdziwych pieniędzy. Powodzenia.

Graj za darmo Max Damage

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Max Damage jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe