Spin Party graj za darmo
Graj teraz

Spin Party

  • Play'n GO

Automat Spin Party to jedna z kluczowych pozycji studia Play N’ Go. Znajdziecie w niej znaki Wild i Scattery, tym samym również darmowe spiny. Specjalnie dla was przybliżamy wszystkie kluczowe zagadnienia powiązane z tematem. Jednocześnie życzymy dużych wygranych. Pozostańcie z nami i przekonajcie się, jakie dokładnie czekają atrakcje.

Sam slot bazuje na układzie 5x3, co jest rzecz jasna klasycznym wdrożeniem w grach wideo tego rodzaju. Wszystko to możecie zresztą sprawdzić za darmo, wszystko za sprawą wirtualnej waluty. Są to nieprawdziwe pieniądze, które deweloper przyznaje wszystkim chętnym graczom. Dzięki nim poznacie mechanizmy i dla przykładu szatę graficzną. Jest ona bowiem mocno kolorowa, dlatego łatwiej będzie się dopasować do całego systemu i poznać, czy jest to rozwiązanie, które kusi. Nie ma przy tym żadnej konieczności rejestrowania kont i składania depozytów.

Na planszy widnieje pełen zestaw możliwości, od wyboru granych linii, przez wartość zakładu i maksymalny zakład. Jest opcja gry automatycznej i przycisk SPIN, który rozpoczyna całą zabawę. W grze znajdziecie proste znaki karciane od J do A, ale również bardzo ładne graficzne oznaczenia dzwonków czy wisienek. Do tego dochodzi znak Wild, który pojawi się na 2, 3 i 4 kolumnie. Gwarantuję on wymianę wszystkich innych grafik, by te dostosowały się do poszukiwanego przez was układu. To zawsze dodatkowa szansa na wygraną. Mogą się one dodatkowo rozwijać na całą kolumnę, tworząc tzw. Sticky Wild i dające więcej gotówki. Są też symbole Win Spin, traktowane jako Scattery. Zapewniają one większe wygrane i sposobność do 20 kolejnych obrotów.

Zapraszamy, Play N’ Go stworzyło prosty i przyjazny, aczkolwiek wartościowy slot.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Spin Party

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Spin Party graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe