Darmowa gra wrzutowa Dazzling Diamonds
Graj teraz

Dazzling Diamonds

  • Novomatic

Dazzling Diamonds stanowi przykład gry wrzutowej od cenionego na rynku dewelopera dla kasyn internetowych, firmy Novomatic. Jest to gra, która swą tematyką nawiązuje do klasycznych automatów z kasyn i barów. Zastosowano tutaj podobny system gry, jak w wielu innych produkcjach tej marki, dlatego tez z łatwością stali gracze odnajdą się w zasadach oraz systemie gry.

Dazzling Diamonds to gra, która obraca się w tematyce bogactwa. Mamy tutaj 5 bębnów z 3 rzędami, w jakich to umieszczonych zostało 10 linii wygrywających. Wielorakie poziomy zakładu sprawiają przy tym, że możemy obstawić za jednym obrotem nawet do 10 tysięcy kredytów. W grze spotkać możemy kilka symboli, które przynieść nam mogą większe bądź mniejsze wygrane. Są to miedzy innymi: diament, pierścień z kamieniem, gotówka, a także cztery rodzaje kamieni szlachetnych, które zastąpiły tutaj klasyczne symbole karciane. Najlepszym dla nas symbolem w grze jest diament, dzięki któremu wygrać możemy nawet 5 milionów kredytów. Drugie w kolejności są: gotówka i pierścień z 500 tysiącami kredytów.

W grze tej o dziwo nie zastosowano symboli wild. Znajdziemy za to popularny symbol scatter. Jego zadaniem jest zagwarantowanie nam darmowych spinów oraz do 500 tysięcy kredytów. Novomatic tradycyjnie wprowadziło tutaj grę gamble, która polega na opcji pomnożenia swej wygranej, jednak z ryzykiem utraty wszystkich pieniędzy z wygranego zakładu.

Graj za darmo Dazzling Diamonds

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Dazzling DiamondsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe