Gra hazardowa Gemstone Jackpot online
Graj teraz

Gemstone Jackpot

  • Novomatic

Gemstone Jackpot to przykład tego, jak darmowe gry hazardowe mogą świetnie nawiązywać do klasycznych propozycji z dawnych automatów z kasyn oraz barów. Jest to wideo automat produkcji studia Novomatic, w jakim zetkniemy się ze starszym typem prostej grafiki oraz zasad gry.

Gemstone Jackpot to gra, w jakiem mamy tradycyjnie do czynienia z 5 bębnami wraz z 3 rzędami symboli. Ta gra hazardowa oparta została na tym samym silniku graficznym i koncepcie, co wiele innych tytułów Novomatic. Dzięki temu spotkamy się tutaj ze znanymi zasadami oraz możliwościami gry. Mamy tutaj 9 linii wygrywających oraz niezwykle proste zasady. Spotkać tutaj możemy symbole związane z kamieniami szlachetnymi. Są to białe diamenty oraz 6 kamieni w odmiennych kolorach. Nie zastosowano przy tym żadnych innych symboli, jak wild czy też scatter. Najwięcej możemy zgarnąć do kieszeni wylosowując 5 symboli diamentów – 50 tysięcy monet. W grze jednak istnieją także opcje wylosowania wszystkich tych samych symboli na każdym z bębnów. Wtedy też nasza wygrana może w zależności od koloru kamienia wahać się od 10 do 500 tysięcy monet.

W grze spotkać się możemy z dwiema dodatkowymi opcjami. Pierwsza z nich to lock and spin. Polega na tym, że zwycięska kombinacja zostaje zamrożona, a za darmo możemy spróbować dolosować do niej kolejne kamienie. Druga to gamble, gdzie po wygranej kombinacji możemy spróbować ja powiększyć, jednak z ryzykiem jej utraty.

Graj za darmo Gemstone Jackpot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Gemstone Jackpot onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe