Darmowy automat hazardowy Double Wammy
Graj teraz

Double Wammy

  • Microgaming

Prezentujemy wam slot Duble Wammy, który będzie tematem naszej najnowszej recenzji. To jedna z produkcji studia deweloperskiego Microgaming. Jak być może już wiecie, jest to ekipa, która specjalizuje się w grach klasycznych. Również i w tym przypadku czeka was przygoda tego rodzaju. Sprawdzamy jak prezentuje się tytuł, jakie ma mocne strony i czy warto poświęcić mu czas i wasze środki finansowe. Gorąco zapraszamy do lektury, gdyż jest to przejrzysta i bardzo ciekawa gierka, która może jednocześnie zapewnić naprawdę pokaźne wygrane.

W tym przypadku zaczniemy temat od motywu, który mówi nam, że znajdziecie tam układ w stylu 3 kolumn i 3 rzędów. Zwycięża tu tylko jedna, środkowa linia. Na nią zatem należy polować i to będzie cel wszystkich graczy. Nie znajdziecie tu znaków Scatterów, darmowych spinów i gier bonusowych. Nie braknie zatem niezwykle cenionych symboli Wild, które standardowo zamieniają grafiki i mnożą wyniki. Jest to gra skierowana szczególnie do fanów jednorękiego bandyty. Tym samym absolutnie cała szata graficzna dostosowana jest właśnie do działań tego typu. Jednocześnie kusić może sam jackpot. W najlepszym wydaniu zagwarantuje 2 500 żetonów wygranej.

Całość tego systemu bez trudu poznacie za pomocą wirtualnej waluty, która została zamontowana w pozycji Microgaming. Za co ona odpowiada? To fikcyjna i nieograniczona gotówka, na podstawie której wszyscy zainteresowani mogą grać nieustannie, poznając dźwięki, mechanizmy, układy na jakie się poluje. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania konta czy też dokonywania depozytów.

Przedstawiona w grze mapa jest prosta, nawiązująca do bogactwa i oszlifowanych diamentów. Informacje znajdziecie w górnej, prawej części. Do tego dochodzą takie znaki jak Bary, wisienki, siódemki oraz logotypy gry z diamentem. Ponieważ całość jest przejrzysta, na dole ustawiono stan konta, a także przycisk wyboru stawki, zakładu maksymalnego i samej gry. Polecamy, również tym, którzy do tej pory koncentrowali się wyłącznie na nowinkach technologicznych, które były często zbyt mocno rozbudowane i skomplikowane. Czemu sobie nie uprosić życia i pograć w coś łatwego?

Graj za darmo Double Wammy

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Double WammyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe