Wheel of Wealth Special Edition jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Wheel of Wealth Special Edition

  • Microgaming

Ten klasyczny slot od studia Microgaming jest jednym z najlepszych przykładów wdrożenia takiej technologii. Automat Wheels of Wealth Special Edition czeka na zainteresowanych. To dokładne nawiązanie do gier typu jednoręki bandyta, które znane są wam chociażby z końca ubiegłego wieku. Jest prosto, przejrzyście z maksymalnie owocowymi grafikami, które jednocześnie nie wykorzystują dziwnych i skomplikowanych wzorów technologicznych, jakie można napotkać w obecnych wideo slotach. Z tej też okazji pokazujemy wam jak prezentuje się to dokładnie, co można zyskać i na jakich warunkach. Zapraszamy do recenzji!

W Wheels of Wealth Special Edition napotkacie pięć bębnów i oczywiście trzy rzędy, aczkolwiek aż dwadzieścia pięć układów zwycięskich, sprawdzicie je po najechaniu myszką na jedną z cyfr znajdujących się po lewej lub prawej stronie. Wartość pojedynczego zakładu będzie tu bardzo niewielka, aczkolwiek nie ma się co obawiać – grać można także za znacznie pokaźniejsze kwoty. Wybór należy do was. Napotkacie tam rozwiązania typu Wild oraz Scatter, darmowe spiny i tym samym grę bonusową. Jdnakże to, co wyróżnia grę jest jej prostota i szybkość grania. Już po pierwszym zakręceniu łatwo zrozumiecie panujące tam systemy. Jeśli jednak chcecie spróbować i nie płacić za rozgrywkę, odpowiada za to wirtualna waluta. To fikcyjna gotówka, która przyznawana jest bez ograniczeń, a służy właśnie do sprawdzania mechanizmów, dźwięków, potencjalnego dział FAQ. Nie martwcie się, nie trzeba przy tym zakładać konta.

Jakie figury znajdziecie na miejscu? Będą to pomarańcze, winogrona, samochody luksusow, diamenty, znaczki bonusowe oraz te, które wymieniliśmy wyżej. Te ostatnie znaki zapewniają tu największe potencjalne przychody, czyli aż 10 000 żetonów. Gorąco polecamy zagrać, bardzo szybkie rozgrywki sprawią, że w ciągu ledwie paru minut można wygrać naprawdę pokaźne kwoty pieniężne.

Slot, który pochodzi od Microgaming jest idealnym rozwiązaniem na spokojne wieczory, kiedy popijając whisky macie ochotę na odrobinę adrenaliny i jednocześnie czujecie się w obowiązku do testowania gier klasycznych z mocnym systemem nawigacji.

Graj za darmo Wheel of Wealth Special Edition

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Wheel of Wealth Special Edition jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe