Darmowy automat hazardowy Cops 'n' Robbers Millionaires Row
Graj teraz

Cops 'n' Robbers Millionaires Row

  • Novomatic

Cops ‘n’ Robbers Millionaires Row to jedna z obowiązkowych pozycji od Novomatic. Ten automat hazardowy z progresywnym jackpotem jest dzieckiem być może najpopularniejszego dewelopera na świecie. Co to oznacza? Przede wszystkim bardzo wysoką jakość. Przypominamy, że studio to tworzy gry klasyczne, które często wyglądem przypominają nam jednorękiego bandytę i maszyny wrzutowe z lat 80. i 90. Mimo tego prezentuje się to doskonale, o czym przekonacie się chociażby poprzez grę za darmo. Testować możecie bez rejestracji i tym bardziej dokonywania wpłat. Sprawdźcie sami tą urokliwą pozycję z listy. Za symbole posłużą standardowe znaki J, Q, K czy A, ale również sejfy, sztabki złota oraz przestępcy w maskach, którzy oznaczają tu bonusy.

5 bębnów i 3 rzędy to miłe rozwiązanie, które zapewni 20 zwycięskich układów. Poza ogromnymi wygranymi możecie tu liczyć na jeden powód, który sprawi, że zawsze będziecie wracać do tej konkretnej gry. Są tu 4 różne bonusy, wszystkie znaczące się od siebie różniące. Dzięki nim można cofać grę, przewijać ją, modyfikować wyniki czy dodawać znaki wild do obecnej planszy. A to, jak wiecie, automatycznie zwiększa wygrane.

Pokusić się o symbole scatter oznaczać będzie większe wygrane, często wynoszące kilkaset razy więcej od stawki, którą postawicie. To świetny prognostyk na długie wieczory, które będziecie chcieli spędzić przy tej pozycji.

Graj za darmo Cops 'n' Robbers Millionaires Row

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Cops 'n' Robbers Millionaires RowZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe