Darmowa gra wrzutowa Racing For Pinks
Graj teraz

Racing For Pinks

  • Microgaming

Racing For Pinks slot to typowy jednoręki bandyta, który pochodzi ze studia Microgaming. Możemy przenieść się w nim do świata nielegalnych wyścigów samochodowych, gdzie poczujemy się niczym w The Fast and Furious czy Need for Speed. Gra posiada bardzo ciekawą szatę graficzną, dzięki czemu jeszcze bardziej poczujemy klimat motoryzacji i adrenaliny.

Mamy tutaj do czynienia z video slotem składającym się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Producent dał nam do dyspozycji aż 243 sposoby na wygrane, co jest bardzo dobrym wynikiem. Oczywiście w systemie tego jednorękiego bandyty znajdziemy symbole związane z wyścigami samochodowymi. Znajdziemy między innymi symbol silnika samochodowego, turbodoładowania, pieniędzy z wyścigów oraz 6 postaci kierowców, z czego najbardziej wartościowy jest Ford Mustang oraz auto niczym z piekła rodem. Przy 5 takich symbolach można wygrać nawet do 7500 monet. W grze znajdują się także dwa oddzielne symbole wild. Jeden z nich to po prostu logo gry Racing for pinks, drugi zaś oznaczony jest jako klasyczne wild. Są w stanie zastępować wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Ten z kolei może przynieść nam aż 30 darmowych spinów oraz mnożnik wygranej x5. Podczas normalnej gry lub darmowymi spinami możliwa jest aktywacja specjalnej gry bonusowej. Aktywowana jest ona w sytuacji, kiedy na 1 oraz 5 bębnie pojawi się symbol bonus race.

Załącza się wtedy specjalna animacja, w której dochodzi do wyścigu między dwoma pojazdami: czerwonym i niebieskim. Wybieramy jeden z nich i obserwujemy wyścig. Jeśli wygramy, to nasza wygrana zostaje pomnożona i możemy skorzystać jeszcze raz z opcji wyścigu. Maksymalnie zagrać możemy w 5 takich wyścigach, a końcowy przelicznik może osiągnąć nawet wartość x175!

Dostajemy tu całkiem spore możliwości wyboru wysokości stawki zakładu. Minimalna stawka, za jaką możemy zagrać to 0.30, natomiast maksymalna wynosi aż 450! Jednoznacznie z tego wynika, iż możemy zarówno grać ostrożnie za małe stawki, jak i sporo ryzykować z większym prawdopodobieństwem wygranych.

Graj za darmo Racing For Pinks

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Racing For PinksZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe