Maszyna hazardowa Cricket Star online
Graj teraz

Cricket Star

  • Microgaming

Graliście już kiedyś w krykiet? Gra w Polsce nie należy do najpopularniejszych, dlatego w poznaniu tej pasjonującej dyscypliny może nieznacznie pomóc automat Cricket Star. Jest to wideo slot, który wyszedł spod autorstwa Microgaming. To studio deweloperskie wyszło naprzeciw rosnącym wymaganiom rynkowym i odeszło w tym przypadku od klasycznego wystroju na korzyść mocnej technologicznie pozycji. Dzięki temu otrzymacie produkt, który trzeba koniecznie przetestować. W tej krótkiej recenzji wyjaśniamy wam dokładnie dlaczego i co należy zrobić.

Cricket Star to gra, która została umieszczona na planszy 5-bębnowej. Przy dodatkowych trzech rzędach zyskacie 243 metody do wygrania. To właśnie na te drogi przy każdym pojedynczym spinie będziecie polować. Przy tym wszystkim Microgming zadbało, by stawki za grę były niskie i dostosowane do każdego portfela. Do tego dochodzą fazy Wild oraz Scatter i darmowych spinów. Jackpot podstawowy to co prawda jedynie 125 żetonów, ale tą wartość możecie znacząco podbijać podczas rozgrywki dodatkowej.

Gra dostępna jest przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która nie ma ograniczeń ilościowych. Dostępna jest dla każdego, nie musicie przy tym zakładać konta czy też składać depozytu. Na dole planszy znajdziecie pełne menu, w którym wybierzecie wartość zakładu a także przycisk gry automatycznej. Znaki, które tam występują? Wszystkie nawiązują do krykieta, co oznacza, że jest to system unikatowy, pozbawiony znaków karcianych. Znak Wild występujący pod logiem gry oznacza wymianę symboli z innych kolumn, by dać możliwie najwyższy układ zwycięski. Scatter z kolei odpowiada za włączenie fazy darmowych spinów. Jest ona odnawialna, co może dać naprawdę pokaźne kwoty końcowe. Cricket Star zaprasza i kusi.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Cricket Star

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Cricket Star onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe