Darmowa gra wrzutowa Rugby Star
Graj teraz

Rugby Star

  • Microgaming

Poznajcie slot Rugby Star. To jedna z klasycznych gier studia Microgaming. Jest to w gruncie rzeczy połączenie prostej gry typu jednoręki bandyta, z nowoczesnymi rozwiązaniami. Studio deweloperskie odpowiedzialne za tytuł słynie bowiem z takich rozwiązań. Z jednej strony otrzymujemy zatem świetną i dynamiczną rozrywkę, w której nie trzeba się wiele zastanawiać nad rozegraniem spina, z drugiej z kolei nie braknie takich rozwiązań jak Scattery czy Wild, które urozmaicają całą zabawę. Zapraszamy do naszego krótkiego tekstu, dzięki niemu wejście do świata prędkości będzie znacznie łatwiejsze.

W Rugby Star spotkacie bardzo przejrzystą tablicę. Opiera się ona na układzie 5 x 3 (pięć kolumn, trzy rzędy), gdzie jackpot główny wynosi kilkaset żetonów, a procent zwrotu do gracza nie jest znany. Na dole planszy widnieją wszystkie najważniejsze w tym przypadku rozwiązania, które pomagają w grze. Będzie zatem status żetonów, a także poradnik i opcje wybierania linii, wartości żetonu, automatycznej gry, tej maksymalnej i oczywiście przycisk spin. Każdą zainteresowaną osobę zachęcamy do gry za pomocą demo credits. To tzw. wirtualna waluta, dzięki której poznacie pełnię możliwości gry. Rugby Star nie jest tu wyjątkiem. Warto, bo są Wildy i Scattery, a także darmowe spiny. Później za realne pieniądze gra się zwyczajnie łatwiej.

Główne atuty zabawy? Na planszy nie występują pola karciane. To ciekawe, zwłaszcza, też, że wszelkie symbole, od butów przez różne puchary i graczy, którzy są tu charakterystyczne i skierowane do konkretnego typu użytkowników. Symbole Wild zamienią wszystkie inne na planszy w poszukiwaniu wygranych, z kolei Scattery zapewnią określoną ilość darmowych spinów z mnożnikami. Slot oferuje nawet grę bonusową, która polega na odsłanianiu złotych monet w poszukiwaniu free spinów.

Nie ma co ukrywać, że będzie to gra przede wszystkim nakierowana na fanów tego typu rozrywki. Ta dyscyplina sportu nie jest popularna na świecie równie mocno jak piłka nożna, ale w tym przypadku może dostarczyć sporej wygranej.

Graj za darmo Rugby Star

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Rugby StarZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe