Football Star darmowy automat online
Graj teraz

Football Star

  • Microgaming

W końcu coś dla fanów piłki nożnej. Automat Football Star jest wideo slotem zaprojektowanym i wdrożonym przez studio deweloperskie Microgaming. To właśnie ta ekipa przygotowała świeży wgląd w tę dyscyplinę, oddając nam fajną planszę nakierowaną na najpopularniejszą rozrywkę świata. Z tej też okazji zapraszamy was do recenzji, w której poruszamy wszelkie kluczowe wątki powiązane z tematem. Czy warto zagrać? Dlaczego? Za jakie stawki? Wszystko to znajdziecie poniżej.

Football Star to oczywiście slot piłkarski, znajdziecie w nim jednakże aż 243 sposoby na wygranie dużych pieniędzy. Zamieszczono to na planszy w stylu 5x3, jednakże, co ciekawe, stawka minimalna to jedynie 0,01 żetonu. Niezwykle mało, jak na rozwiązanie z którego tutaj skorzystano. Cieszyć może dodatkowa implementacja fazy Wild, Scatter i darmowych spinów, jednakże jest to coś, do czego Microgaming w nowoczesnych rozwiązaniach już nas przyzwyczaiło. Wszelkie szablony i potencjalne układy możecie u siebie sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, na mapie oznakowana w lewym dolnym rogu jako demo credits. Ta wartość jest generalnie nieograniczona, dzięki czemu dotrzecie do każdej interesującej was opcji, w tym dział faq czy samych dźwięków.

Na dole planszy wybierzecie wartość stawki czy automatyczną grę. Pola, które udostępniono oczywiście są bezpośrednio piłkarskie, pozbawione znaków karcianych, dzięki czemu ten unikatowy sportowy styl zostanie zachowany. Jest wielu piłkarzy i choć sylwetki przypominają znane gwiazdy, nie ma tutaj licencji na korzystanie z prawdziwych nazwisk. Football Star oznakowane jest jako wild i może się pojawić na każdej kolumnie, zamieniając inne znaki. Scatter z kolei automatycznie uruchamiają fazę darmowych spinów, które z kolei są odnawialne. Grać można bez końca.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Football Star

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Football Star darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe