Darmowy automat do gry Cabin Fever
Graj teraz

Cabin Fever

  • Microgaming

Od razu uprzedzamy wszystkie osoby, które cenią sobie dobre horrory. Automat Cabin Fever nie opowiada historii kinowej, którą kojarzycie. Jest to slot od Microgaming, który zachowano w klasycznym stylu i nawiązuje do zimy czy atrybutach z nią związanych. Jest prosta, bardzo klasyczna, czyli dokładnie taka z jakiej słynie to studio deweloperskie. Czego zatem możecie oczekiwać? Otóż zgarniecie układ 5x3, który z drewnianym tłem pokazuje bardzo przyjazne rozwiązania. Zacznijmy od tego, że gierka dostępna jest rzecz jasna za darmo. Wszystko to za sprawą popularnych „demo credits”. Ich ilość jest nieograniczona, dlatego śmiało możecie testować grę przez dobrych kilka godzin. Pozwoli to poznać mechanikę oraz wszystkie figury, które zdecydowano się wdrożyć. My natomiast zapraszamy do krótkiej recenzji, w której wyjaśniamy najważniejsze elementy zabawy.

Cabin Fever jak już wspomnieliśmy opiera się na systemie 5x3. Daje nam 20 płatnych układów, możecie je sprawdzić na samej planszy, przy której widnieją „jedynki” z oznakowaniem konkretnego szlaku. Na dole widnieje opcja expert i pomocy, a także wartość zakładu, liczba linii, kwota zakładu czy potencjalna wygrana. Zagracie za maksymalną wartość przy naciśnięciu jednego przycisku, obok którego zamieszczono także buton „Spin”.

W grze znalazły się takie znaki jak wiśnie, śliwki, cytryny, arbuzy i pomarańcze. Wszystkie są pokryte cienką warstwą śniegu. Do tego dochodzą kluczowe znaczki, jak grający zwierzak na garnkach, szarpiące się dzieci, rozmawiająca niedźwiedzica czy… pijany ojciec rodziny! To nie żart. Znakiem Scatter jest wiewiórka chroniąca swoje orzeszki. Oznacza ona mnożnik potencjalnej wygranej. Do tego dochodzi znak Wild, mocno zmrożony, który daje wygrane pokroju 5 000 żetonów. Do tego powiększają one bonus i zamieniają znaki na planszy.

W Cabin Fever nie brakło dodatku związanymi z darmowymi spinami. Uzyskacie ich za pomocą symbolu słonecznego 20 sztuk, do tego wygrane będą podwojone. To świetna opcja, która dodatkowo rozbawi do łez. Wystarczy zobaczyć jak wygląda znaczek tego właśnie rozwiązania!

Graj za darmo Cabin Fever

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Cabin FeverZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe