Scrooge jednoręki bandyta online
Graj teraz

Scrooge

  • Microgaming

Któż nie zna opowieści wigilijnej? To piękna historia ze wspaniałym morałem. Dlatego też slot Scrooge jest czymś, do czego warto wracać, nie tylko od świąt. Studio Microgaming, które odpowiada za przygotowanie tego produktu, zadbało o każdy detal, by gracze mogli się cieszyć idealną rozrywką i czerpali z niej jak najwięcej przyjemności. Specjalnie zatem dla was recenzujemy pozycję i przyglądamy się wszystkim opcjom, które można tutaj poznać.

Sama gra bazuje o układ 5 bębnów. Jest to klasyczne rozwiązanie, które znacie zapewne z innych gier. Przy trzech dodatkowych rzędach udało się zaimplementować aż 50 zwycięskich linii. To bardzo duże odstępstwo od normy, które pokazuje, że warto próbować bo szanse są spore. Zresztą wskazuje na to nawet RTP, które w tym przypadku wyniesie 96,74%. Sporo, prawda? Jackpot bazowy wynosi 600 żetonów, a stawka minimalna na każdą linię to 0,01 żetonu. Wartości idealne dla osób, które lubią grać ostrożnie.

Plansza jest o tyle ciekawa, iż znajdziemy na niej wielki licznik, który odlicza nam do świąt. To piękna tradycja, którą Microgaming dodatkowo podkreśla. Na dole planszy znajdziecie pełne menu oraz wybór granych linii, wartości żetonów czy też zakład maksymalny. Wszystko nawiązuje bezpośrednio do opowieści, dlatego sam klimat będzie tu dość mroczny. Pięć podstawowych znaków to klucze, zegar, worek z pieniędzmi, sejf oraz księga. Dodatkowych siedem znaków jest bardziej symbolicznych, aczkolwiek sam Wild zapewni nawet 6 000 żetonów! Znak dzwonka do drzwi aktywuje tzw. Xmas Dinner Bonus, który nawiązuje do strachów i może zapewnić nawet 10 000 żetonów. Wszystko zależy od mnożnika po który sięgniecie, być może uda się zapolować ten o wartości 20x!

Grę spokojnie można testować także za darmo. Odpowiada za to wirtualna walut, która przyda się przy poznaniu systemu kalendarzowego, zawartego w slocie Scrooge. Im bliżej 24 grudnia, tym większe wygrane i więcej darmowych spinów. Tu jest o co walczyć, nie tylko od święta.

Graj za darmo Scrooge

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Scrooge jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe