Darmowy automat hazardowy Hells Grannies
Graj teraz

Hells Grannies

  • Microgaming

Gra Hells Grannies jest szalenie zabawnym slotem autorstwa Microgaming. Ten słynny deweloper zdecydował się odejść od swoich tradycyjnych rozwiązań, by dostarczyć nam możliwie najciekawszy pomysł na rynku. To podejście zaowocowało barwnymi animacjami – aczkolwiek prostymi graficznie oraz układem w stylu 5x3 oraz aż 25 płatnymi liniami. Specjalnie dla was recenzujemy pozycję i docieramy do wszystkich smaczków, które zdecydowano się tam ukryć. A jest o czym pisać!

Studio deweloperskie odwaliło kawał dobrej roboty, co okraszone jest poprzez wykorzystanie symboli Wild, Scatter, Free Spins czy gier bonusowych. Maksymalny jackpot klasyczny wynosi tu 2 000 żetonów. Plansza nawiązuje bezpośrednio do… diabelskich babć, które ani myślą się postarzeć. Na dole widnieje pełen wgląd w potencjalne opcje. Będzie zatem przycisk przejścia do układów, sposobność wyboru płatnych linii, wartość żetonów i całego zakładu. Jest też słynne bet max, gwarantujące grę za maksymalną stawkę po jednym tylko kliknięciu. Do tego dochodzi rzecz jasna przycisk SPIN, który wszystko rozpocznie. Gra jest możliwa do przetestowania za pomocą wirtualnej waluty. Nie ma przy tym konieczności rejestrowania swojego konta czy też składania depozytu. Jeśli zatem cenicie sobie bezpieczne wejście w grę, skorzystajcie z tego rozwiązania.

Bardzo ciekawie prezentują się tu Scattery, które pojawiają się na 3, 4 i 5 bębnie. Pozwalają przejść do fazy bonusowej, w której przechodzicie przez kolejne etapy z interesującymi animacjami. Złote monety w ilości dwóch sztuk zapewnią fazę darmowych spinów. Otrzymacie ich aż 15 sztuk, a do tego mogą one się odnawiać w tej fazie. Wygrane tutaj będą podwojone przez co sięgniecie nawet po kilkast. Znak Czaszki z rewolwerami będzie tu oznaczał Wild, który dodatkowo daje jackpot.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Hells Grannies

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Hells GranniesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe