Graj za darmo w slot Huangdi: The Yellow Emperor
Graj teraz

Huangdi: The Yellow Emperor

  • Microgaming

Gra Huangdi: The Yellow Emperor to pozycja stworzona i wypuszczona na rynek dzięki specjalistom z studia Microgaming. O ile deweloper słynie z klasycznych rozwiązań w kasynach stacjonarnych i internetowych, w tym przypadku mamy do czynienia z ciekawą i mocną pozycją graficzną. Całość nawiązuje do mitów i legend dalekiego wschodu, zatem Chiny będą tu głównym czynnikiem. To wideo slot, który zaoferuje 25 zwycięskich rozwiązań, które przedstawione zostały na systemie 5-bębnowym z użyciem 3 rzędów. Jakie sekrety na nas czekają? Przekonajmy się, zwłaszcza mając na uwadze, że stawki minimalne są naprawdę niskie. Gorąco zapraszamy do naszej krótkiej lektury.

Gra oferuje ciepły i prosty układ, gdzie na dole znajdziecie licznik posiadanych żetonów, a także wartość zakładu, automatyczną grę i po prostu, guzik SPIN. Quickfire, studio podległe Microgaming zadbało, by Huangdi: The Yellow Emperor było mocne pod każdym względem. Jeśli chodzi o podstawowe symbole, to znajdziecie tam znaki karciane, rysowane klasycznym stylem chińskim, farbami na płótnie. Do tego dochodzą cztery znaki kluczowe: skrzynia, scrolle, miecz oraz sam Huangdi. Wylosowanie jego jest najlepiej opłacane, chyba, że przejdziecie o Scatterów. Symbolizowane są przez złotego smoka, który gwarantuje w standardzie 250 żetonów, aczkolwiek w tym przypadku wygrać będzie można nawet 30 000! Wygrana jest tu mnożona przez ogólną wartość zakładu i dodawana do łącznej stawki. Jest też Wild, ukryty pod nazwą gry, który zamienia wszelkie symbole z planszy poza wymienionym wcześniej Scatterem. To on daje większe wygrane i powiększa szanse gracza na sukces. Faza Scatter oddaje zresztą darmowe spiny, których zgarniecie do 15 sztuk. Jeśli znowu traficie ten znak na pierwszym bębnie, nagroda zostanie ponownie dodana do konta.

Co ważne, symbole mogą się rozciągnąć na wysokość całej kolumny. Jeśli chcecie sprawdzić jak to działa w praktyce, wystarczy wykorzystać fikcyjną walutę. Jest ona nieograniczona, a także nie wymaga zakładania nowego konta. Dzięki temu będziecie mogli poznać mechanizmy przed startem gry za pieniądze.

Graj za darmo Huangdi: The Yellow Emperor

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot Huangdi: The Yellow EmperorZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe