Gra hazardowa Plenty on Twenty online
Graj teraz

Plenty on Twenty

  • Novomatic

Plenty on Twenty to niezwykle ciekawa gra hazadrowa, która pochodzi od firmy Novomatic. Jest to klasyczna gra typu owocówka, w której jednak postawiono na odrobinę humoru oraz zupełnie inną szatę graficzną. Dzięki temu możemy liczyć tutaj na coś zupełnie innego i zdecydowanie taka gra powinna wielu osobom od razu przypaść do gustu.

Plenty on Twenty to przykład gry na maszynie, w jakiej Novomatic zastosował rozwiązania znane z wielu innych jego produkcji. Przede wszystkim jest to video slot oparty na 5 bębnach oraz 3 rzędach. Twórcy umieścili tutaj 20 linii płatniczych, co w połączeniu z wieloma poziomami zakładu daje nam sporą różnorodność pod względem stawek za obroty. Przy maksymalnej stawce za zakład 10 tysięcy kredytów wygrane mogą być całkiem pokaźne. Spotkamy tutaj tak popularne symbole owocowe, jak arbuz, cytryna, pomarańcza, śliwka i wiśnie. Do tego w grze umieszczony został dzwonek, gwiazda i 7. brak tutaj symboli karcianych. Najwięcej możemy zgarnąć dzięki dzwonkom, czyli 200 tysięcy monet.

7 i gwiazda to znaki specjalne. 7 pełni rolę wild i nie tylko zastępuje inne symbole, lecz przynosi nam do 500 tysięcy monet. Gwiazda jako scatter gwarantuje nam aż 5 milionów kredytów przy 5 scatterach na linii. W grze tradycyjnie zastosowano też system gamble jako dodatkowej gry po wygranej na zakładzie.

Graj za darmo Plenty on Twenty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Plenty on Twenty onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe