Darmowy jednoręki bandyta Soccer Safari
Graj teraz

Soccer Safari

  • Microgaming

Jednoręki bandyta Soccer Safari to gra, która pochodzi od studia deweloperskiego Microgaming. Bazuje na szablonie wykorzystującym… grające zwierzęta! Oferuje nam 30 zwycięskich linii oraz klasyczny układ w stylu 5-bębnowym z trzema rzędami. To oczywiście gwarant bezpieczeństwa i pewnych rozwiązań systemowych. Minimalna stawka na spina wynosi zaledwie 0,01 żetonu, z kolei jackpot sięgnie nawet 2 000 żetonów! Procent zwrotu do gracza? W tym przypadku będzie wynosił 96,5% co jest rezultatem zadowalającym. Zapraszamy do naszej krótkiej recenzji, gdzie dodatkowo sprawdzamy mechanikę i wszelkie symbole.

Układ planszy pokazuje nam 30 wspomnianych zwycięskich linii. Na górze znajduje się wielkie logo gry, w centralnej części symbole, na dole z kolei odnośniki do menu, czy też wgląd w regulacje granych linii, wartości żetonów, zakład maksymalny i przycisk spinowania. Jeśli chcecie ten system poznać lepiej, wystarczy wybrać grę i dołączyć do zabawy. Nie wymaga to zakładania konta czy też składania depozytów. Wirtualna gotówka, którą zyskacie w ten sposób nie może zapewnić prawdziwych pieniędzy, ale dzięki niej, a jest nieograniczona, poznacie system w 100%.

W tym przypadku natraficie na różne rozwiązania. Przede wszystkim gierka związana jest właśnie z piłkarskimi zwierzętami zamieszkującymi Afrykę. Znajdziecie tam lamparty, dziki, nosorożce, lwy czy też logo Soccer Safari, które oddaje tutaj fazę Wild. Odpowiada ona za wymianę innych symboli z planszy, by znaleźć dla gracza jak najlepsze rozwiązanie, dające więcej pieniędzy niż zwykle. Zebra z symbolem czerwonej kartki pojawia się z kolei na każdym bębnie od 1 do 5 i zapewnia 5 darmowych spinów, które mogą być odnawialne w tej fazie. Bardzo dobrze jest zapolować na symbole Scatter, które uruchamiają grę bonusową ze strzelaniem rzutów karnych. Na jej podstawie wygracie nawet do 60 000 żetonów, co jest absolutnym fenomenem i wynikiem godnym polecenia. Wygrywacie nawet wówczas, gdy na mapie znajdują się jedynie dwa symbole z tym związane. Spróbujcie koniecznie, trzymamy za was kciuki.

Graj za darmo Soccer Safari

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Soccer SafariZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe