Darmowy jednoręki bandyta Timber Jack
Graj teraz

Timber Jack

  • Microgaming

Witamy was serdecznie i zapraszamy do krótkiej recenzji wideo slota Timber Jack. To produkcja studia deweloperskiego Microgaming. Co ciekawe, nie jest to wszak typ klasyczny, lecz podchodzący już bardziej pod nowoczesne produkcje, nafaszerowane wręcz dodatkami. Nie będziecie zatem zawiedzeni, gdy traficie do tego ciekawego świata drwali i chatek górskich, w których każdy dzień jest prawdziwym wyzwaniem. Przygotujcie się do zabawy i sięgnijcie po nagrodę. Ta czeka tu naprawdę pokaźna.

W slocie Timber Jack znajdziecie aż 30 zwycięskich układów, które zdecydowano się umieścić w układzie 5 kolumn i 3 rzędów. Całość uzupełniono o znaki Wild i Scatter, a jednocześnie dodano darmowe spiny. Bez wątpienia mocnym punktem całego programu będzie informacja o wielkości jakcpota. W tym przypadku kształtuje się on na poziomie 30 000 żetonów, co jest potężną liczbą. Takich wartości często nie sięgają nawet sloty z kumulacją progresywną. Plansza jest przy tym niezwykle przejrzysta. Na dole znajdziecie przyciski auto gry oraz pomocy, a także wskaźniki granych linii, wartości żetonów i ostatecznego stanu gry. Jest przycisk rozrywki maksymalnej, za najwyższą stawkę, co przewidziane jest dla najbardziej wymagających graczy.

Grę możecie testować całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, jaka jest w pełni nieograniczona, udostępniająca sposobność do poznania systemu w całości, bez konieczności zakładania konta czy dokonywania depozytu.

Oferta Timber Jack to liczne symbole karciane, ale też siekiery z pniakami, piła, domki czy znaki Wild, które odpowiadają za wymianę innych z mapy. Jeśli wspomnimy jeszcze o Scatterach, które dodają darmowe spiny, to otrzymamy obraz niezwykle atrakcyjnej pozycji. Jest to bez wątpienia coś, w co warto zagrać.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Timber Jack

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Timber JackZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe