Gra hazardowa Dead or Alive
Graj teraz

Dead or Alive

  • NetEnt

Dead or Alive to tytuł, jaki winni znać wszyscy miłośnicy gier hazardowych w sieci. Jest to video slot stworzony przez jednego z liderów wśród deweloperów na rynku, czyli Net Entertainment. Gra ta w żaden sposób nie nawiązuje do popularnej serii bijatyk Dead or Alive. Tutaj mamy do czynienia z Dzikim zachodem, kowbojami oraz pojedynkami rewolwerowców.

Dead or Alive to nawiązanie do popularnych w XIX wieku listów gończych – poszukiwany żywy lub martwy. Gra ta to klasyczny video slot składający się z 5 bębnów z 3 rzędami. Dodatkowo w grze mamy do wyboru 9 linii płatnych. Wykorzystana symbolika oraz szata graficzna sprawiają, że od razu można poczuć klimat Dzikiego Zachodu. Znajdziemy tutaj takie symbole, jak odznaka szeryfa, list gończy Dead or Alive, szklanka whisky, rewolwer, kapelusz czy też buty kowbojskie. Oczywiście do każdego z symboli została przypisana określona wartość.

Dla nas najbardziej cennym symbolem w grze będzie list gończy, który może przynieść nawet do 1500 monet. Druga z kolei jest odznaka szeryfa z 1000 monet. Maksymalna stawka w grze wynosi 18 euro, co jest dosyć standardowym wynikiem. Dead or Alive w tej grze jest ponadto symbolem Wild, dzięki czemu może zastąpić w grze wszystkie inne symbole z wyjątkiem scattera, którym jest rewolwer Colt 45. Daje on nam free spiny, a w przypadku maksymalnej ilości 5 znaków możemy wygrać małego jackpota w grze, czyli 2,500 monet.

Graj za darmo na automacie Dead or Alive

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Dead or AliveZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe