Demon Jack 27 maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Demon Jack 27

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Demon Jack 27 to gra hazardowa online, będąca dziełem marki Wazdan. Jest to video slot, który dotyczy tematyki istnie piekielnej. Jej bohaterem jest diabeł Jack, który przy braku szczęścia z jego strony jest w stanie zagwarantować nam atrakcyjne wygrane. W grze Demon Jack 27 spotkamy się z całkiem dobrą grafiką, jak i nieco piekielnymi czy gitarowymi efektami dźwiękowymi, co wprowadza ciekawy klimat w czasie rozgrywki.

Demon Jack 27 to gra hazardowa, która zbudowana jest z 3 rzędów i 3 bębnów, przez co spotkamy się tu z 9 polami. Ja może nam już sama nazwa wskazywać Demon Jack 27 proponuje nam aż 27 linii wygrywających. W przeciwieństwie jednak do wielu innych maszyn wrzutowych, od razu mamy stałą liczbę linii, co oczywiście zwiększa nasze szanse na wygrane. W Demon Jack 27 zetkniemy się także z 7 poziomami monety, co ma wpływ na końcowy zakład: między 0.10 a 100.00.

Demon Jack 27 posiada w systemie zróżnicowane symbole. Są to trzy znaki o piekielnej symbolice jak i również wąż, róża, dzwonek, krzyż z czaszką, czarny kruk, piekielna 6, pentagram, napis Hell, widły oraz tytułowy Demon Jack. Z pomocą demonicznego Jacka możemy liczyć na najwyższe wygrane - 1600 monet. W grze pełni on również rolę wild, przez co zastępuje na bębnach wszystkie inne znaki. Demon Jack 27 pozbawiony jest jednak gier bonusowych czy też darmowych spinów. Znajdziemy w nim jednak cenioną przez wielu opcję gamble, gdzie wybieramy jedną z kart: czarną lub czerwoną, co skutkuje okazją na podwojenie wygranej.

Demon Jack 27 to video slot, dzięki któremu zyskamy całkiem sporą szansę na wygrane. W szczególności duże wrażenie robi wprowadzenie aż 27 linii wygrywających., co wiąże się z większym prawdopodobieństwem uzyskania dobrego układu na bębnach. Mimo braku kilku dodatkowych opcji, Demon Jack 27 jest automatem online, który z pewnością spodoba się wielu miłośnikom prostszych maszyn wrzutowych.

Graj za darmo Demon Jack 27

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Demon Jack 27 maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe