Dragon Ship jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Dragon Ship

  • Play'n GO

Dragon Ship Slot to gra hazardowa, której twórcą jest studio deweloperskie Play N' Go. Mamy tutaj do czynienia z grą nawiązującą tematycznie do legendy o walecznych wikingach. Znani byli oni nie tylko ze swych podbojów, lecz także i wyjątkowych łodzi, które często posiadały smocze głowy na dziobach. Tak też i jest w tym przypadku. Play N' Go dało nam tutaj do dyspozycji ciekawy video slot o przyjemnej dla oka grafice.

Dragon Ship to standardowa obecnie maszyna wrzutowa, która składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Mamy tutaj do wyboru 15 linii wygrywających oraz 5 wartości monety. Wszystko to razem sprawia, że możemy wybierać spośród wielu stawek i strategii w czasie gry. Minimalny zakład w Dragon Ship wynosi 0.01, natomiast najwyższa stawka to 18.75.

W Dragon Ship zetkniemy się z wieloma symbolami o mniejszej lub większej wartości. Do tych pierwszych zaliczyć możemy symbole karciane: A, K, Q, J, 10. To standardowe znaki w branży, z tym wyjątkiem, że tutaj zostały zaprezentowane w ciekawy graficzny sposób, nawiązując do kultury nordyckiej. W drugiej grupie, tej bardziej cennej, znajdują się: róg, tarcza, topór oraz Wiking. To właśnie ten ostatni przynosi najwyższe wygrane, nawet do 2500 monet.

W grze obecny jest również wild pod postacią dziobu okrętu. Zastępuje on wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem bonus. Jest on także scatterem, albowiem w sytuacji, kiedy zobaczymy na bębnie 1 i 5 przód oraz tył okrętu, otrzymamy 15 darmowych spinów. W systemie obecny jest także bonus. Są to złote skrzynie. W takiej grze musimy wybrać jedną z nich, z której to otrzymamy jedną z atrakcyjnych nagród. Maksymalnie możemy wtedy liczyć na aż x150 naszego zakładu.

Dragon Ship to prosta gra hazardowa typu jednoręki bandyta, która mimo kilku wad jest w stanie przynieść nam całkiem spore wygrane. Warto przy tym wiedzieć, że jej współczynnik RTP czyli zwrotu dla gracza wynosi 94 procent.

Graj za darmo Dragon Ship

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Dragon Ship jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe