Emperor of the Sea maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Emperor of the Sea

  • Microgaming

Automat Emperor of the Sea jest jednym ze slotów autorstwa studia Quickspin. Dlaczego warto w niego zagrać I jakie tajemnice skrywa? W tym artykule odpowiadamy na wszystkie te pytania I analizujemy cały mechanizm. Slot oparty jest o wielkich chińskich podbojach morskich. Otrzymujemy ciekawy produkt, w którym przy okazji zgarnąć można jednorazowo nawet 82 500 żetonów. Jak tego dokonać? Sprawdzicie to również sami, wszystko za sprawą wirtualnej waluty. Tzw. demo credits obecne są u tego dewelopera właściwie od początku. Taka fikcyjna gotówka pozwala grać bez konieczności składania depozytu czy tym bardziej zakładania konta w kasynie, którego jeszcze nie jesteście pewni.

Emperor of the Sea pokazuje nam układ 5 kolumn i 3 rzędów. Znajdziecie w nim tło nawiązujące do rysunkowego morza. Nie brakuje informacji o posiadanych kredytach, wartości zakładu, potencjalnej wygranej, automatycznej grze i przycisku głównego do spinowania. Dostępnych jest tu aż 68 linii do wygrania, ale jednocześnie procent zwrotu do gracza pokazuje, że ich uzyskanie nie będzie proste. Znakami podstawowymi są rzecz jasna te karciane od 9 wzwyż, aż do asa, który będzie najlepiej płatny z tego zestawienia. Do tego dochodzi aż pięć kolejnych znaczków, w tym okręty, żółwie, dzban ze złotem czy najwięcej tu warty smok (250 żetonów). To co zainteresuje was najbardziej to Wild, który zamienia inne obrazki na planszy, a także Scatter, dający w standardzie aż 3 400 żetonów nagrody. Jeśli pojawi się ich trójka, zgarniecie przy tym 8 darmowych spinów. W tej fazie odbywać się będzie tzw. bonus Rolling Reels, który może zwielokrotniać wygrane z planszy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Emperor of the Sea

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Emperor of the Sea maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe