Fruit Slots jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Fruit Slots

  • Microgaming

Wszystkie osoby, które cenią sobie owocówki i klasyczne sloty, prędzej czy później trafią na automat Fruit Slots. Jest to jedna z gier Microgaming. Samo to będzie dla was gwarancją dostarczenia najlepszej możliwej rozrywki z tego zakresu. Tym mile jest nam zaprezentować twór, który nawiązuje bezpośrednio do hitów, które kojarzyć możecie jeszcze z czasów końca ubiegłego wieku. Będzie zatem prosto i przejrzyście, aczkolwiek wcale nie oznacza to, że nie otrzymacie doskonałej zabawy. Bynajmniej. Tu zaczyna się walka o prawdziwe pieniądze, często bardzo zresztą wysokie.

We Fruit Slots znajdziecie układ w stylu 3 kolumn i 3 rzędów, który jest bezpośrednią zmianą w stosunku do tego, co znajdziecie we współczesnych wideo slotach. Oferuje wyłącznie jeden układ zwycięski, ten środkowy, a także stosunkowo niski zakład minimalny. Tytuł całkowicie pozbawiono dodatków jak Wild, Scatter, gra bonusowa oraz darmowe spiny, dzięki czemu nie musicie się martwić zapamiętywaniem dodatkowych faz. Całość ma być nakierowana na błyskawiczną zabawę, co zresztą Microgaming się udało. Jeśli chcecie sprawdzić na własnej skórze, jak to wygląda, doradzamy wam skorzystać z Guest Credits. To fikcyjna waluta, na podstawie której zagracie tak dużo rund, jak tylko będziecie chcieli. Bez konieczności zakładania konta czy też deponowania środków pieniężnych.

Fruit Slots oddaje przyciski wyboru zakładu, jego wartości, rozwiązania z bankiem i pomocą, a także prosty przycisk startu. Jeśli chodzi o występujące znaki, to znajdziecie tam od wisienek, przez cytryny, pomarańcze, śliwki, arbuza do barów w trzech wydaniach, a także zestawy owoców, będące tu najlepiej płatne. Łącznie dadzą nawet 2 500 żetonów, co jak na owocówkę jest bardzo dobrym rezultatem. Spróbujesz?

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Fruit Slots

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fruit Slots jednoręki bandyta za darmo Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe