Gold Rush automat online
Graj teraz

Gold Rush

  • Playson

Automat Gold Rush to niezwykle barwna historia od studia deweloperskiego Playson. Przeniesiemy się do XIX wiecznej krainy, gdzie wcielimy się w rolę szalonego górnika, poszukującego wspólnie ze swoimi zwierzęcymi kompanami pokładów złota. Spodziewajcie się zatem ciemnego i humorystycznego interfejsu, który wciąga od pierwszej minuty. Mówimy tu o 5 bębnach i 3 rzędach, a także zaimplementowanych na nich 9 zwycięskich liniach. To właśnie o nie walczyć będą gracze przy każdym kolejnym zakręceniu. Stawki minimalne nie będą wymagające, natomiast jackpot początkowy i bazowy wynosi dokładnie 300 żetonów. W przypadku poziomu RTP, czyli procentowego zwrotu do gracza wynosi on 95,32%, aczkolwiek kształtuje się inaczej w zależności od fazy gry.

W Gold Rush wszelkie podziały są bardzo jasno widoczne. Na górze znajdziecie logotyp, po lewej stronie linie na które można polować. W dolnej części z kolei widnieje menu, automatyczna gra, wybór stawki i przycisk rozpoczęcia rozrywki. Jest to przejrzyste i już po kilku zakręceniach z łatwością wczujecie się w to wyzwanie. Jak to w wygląda w zakresie oferowanych znaków? Sytuacja jest dość prosta. Głównie są to karcianki, utrzymane w górniczym klimacie do asa włącznie. Do tego dochodzi znak poszukiwacza złota, ale też szalonego kreta czy złotego ptaszka w klatce, który im towarzyszy.

Znaczki są tu niezwykle atrakcyjne graficznie, natomiast tymi najbardziej wartościowymi będą symbol wysadzanego terenu czy też dynamit. Do tego dochodzi oczywiście Scatter w formie Click-me-bonus. Trzecia z nich może uruchomić system darmowych spinów, których będzie nawet 15 sztuk, a wygrane automatycznie się potroją. Wild z kolei zamienia wszelkie inne grafiki z planszy, pomagając graczowi wygrywać więcej i częściej.

Połączenie Wild i Scatter świetnie się tu zgrywa. Jeśli jesteście zainteresowani Gold Rush, gorąco polecamy zagrać w niego za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, czyli fikcyjna gotówka. To pieniądze, które nie są ograniczone, nie wymagają rejestracji czy też składania depozytu. Oczywiście w ten sposób nie da się wszak wygrać prawdziwej gotówki.

Graj za darmo Gold Rush

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gold Rush automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe