Gra hazardowa Art of the Heist bez rejestracji
Graj teraz

Art of the Heist

  • Playson

Automat Art of the Heist jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie jakie spotkacie w sieci. Niebywałe rozwiązania, które zdecydowało się w nim wprowadzić Playson naprawdę robią wrażenie. Sama gra opowiada historię niezwykłego złodzieja, którego celem, zgodnie z intrem na początku gry, jest skradzenie cennego obrazu. Oczywiście po drodze skusi się jeszcze na odrobinę diamentów czy korony średniowiecznych władców. Jego wyprawa wszak nie będzie do końca taka prosta, bowiem na jego drodze staną starożytne mumie, a także wielki policjant, który postara się przeszkodzić w jego uczynkach. W tym przypadku „przeszkodzić” jest dosłowne, ponieważ pan władza w istocie może zamknąć naszego bohatera, co niejako blokuje mu ruchu. Jak to działa w praktyce? Specjalnie dla was sprawdziliśmy system i opisujemy jego pełne działanie. Będziecie zachwyceni.

Gra Art Of the Heist wykorzystuje system 5-bębnowy z 3 rzędami. 21 zwycięskich linii, czyli tzw. paylines dodatkowo zachęca do gry, zwłaszcza, że upubliczniono RTP, oszacowane tu na 96,67% co jest wynikiem znacznie wyższym niż w standardowych grach Playson. Znaki podstawowe tu wykorzystane to karcianki od J do asa, al. Też dojdą do tego budynek muzeum, korona, popiersie, policjant i mumia. Najważniejsze trzy znaczki, które zmieniają oblicze Art of the Heist to skrzynia Wild, symbol alarmu oraz obraz Mona Lisy. Pierwszy dodaje nam darmowych spinów, drugi przesuwa bohatera na planszy, a trzeci aktywuje grę bonusową, gdzie wygracie naprawdę dużo pieniędzy.

Jak działa Wild z darmowymi spinami? Tu zaczyna się urok tej gry. Dodaje on darmowe spiny, które wykorzystacie w momencie, w którym nasz bohater dojdzie do końca planszy, czyli przejdzie przez 15 kolejnych pól. By tego dokonać, na jego znaczek musi spaść znak alarmu, przesuwający go o 1-3 miejsca do przodu. Gdy miniecie cel, zyskacie ogrom obrotów do rozegrania za prawdziwą kasę.

Dobrze jest sprawdzić system gry za pomocą wirtualnej waluty, którą studio Playson udostępnia bez żadnej rejestracji.

Graj za darmo Art of the Heist

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Art of the Heist bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe