Automat do gry Miss Fortune
Graj teraz

Miss Fortune

  • PlayTech

Prezentujemy wam szalenie ciekawego wideo slota od Playtech. Ta gierka już na samym wstępie powinna was oczarować niezwykłym intrem. Pokazuje ono małego smoczka, który w zamkowych komnatach próbuje wyczarować nowy eliksir. Problem polega na tym, że do jego garnka wpada inna mikstura, która stworzyła wielką ośmiornicę. Na ratunek przychodzi jednakże automat Miss Fortune, która pozbywa się upiora i ratuje małego bohatera. Rzadko widujemy intro do gier slotowych, tym z większą przyjemnością sprawdziliśmy ten właśnie tytuł. Specjalnie dla was recenzujemy go, korzystając z opcji wirtualnej waluty jak i tej realnej. Pierwsza z nich pozwala na testowanie bez żadnych opłat, ani nawet rejestrowania konta. To szybki sposób na poznanie szaty graficznej, muzyki a także systemu panującego in-game.

Miss Fortune bazuje na ciekawej i mocnej grafice. Po lewej stronie stoi nasza główna i tytułowa bohaterka, która od czasu do czasu reaguje na to, co dzieje się na planszy. Ta z kolei pokazuje nam układ 5x3 z 25 zwycięskimi liniami. W dolnej części znajdziecie informacje o grze, ilość postawionych linii, wartość zakładu, potencjalną wygraną czy automatyczną grę i turbo mode, czyli system w którym pojedyncza rozgrywka jest wręcz błyskawiczna. Przycisk spinowania znajduje się na wielkim kotle.

Ponieważ Miss Fortune jest jedną z najbardziej i najciekawiej rozbudowaną z gier slotowych, napotkacie w niej wiele przygód. Symbole klasyczne to te karciane od 10 do A. Do tego dochodzą zaczarowana ropucha, mądra sowa, śpiący smoczek, sama bohaterka czy Scattery Wildy. W grze od czasu do czasy na planszy pojawiają się kryształowe kule, które są przez naszą gwiazdę ściągane do specjalnego miejsca, które po uzyskaniu trzech doładowań daje nam fazę respinu. Do tego dochodzą darmowe spiny oraz dodatek „Teacher’s Pet”, który polega na szukaniu smoczka w szafach i zapewniającego większe wygrane. To łącznie ogromne możliwości, po które sięgniecie i które bez wątpienia się spodobają. To ciekawy i mocny tytuł Playtech.

Graj za darmo Miss Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Miss FortuneZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe