Gra hazardowa Fruit Mania bez rejestracji
Graj teraz

Fruit Mania

  • Wazdan

Automat Fruit Mania to jedna z propozycji owocówek ze strony coraz popularniejszej na rynku firmy Wazdan. Jest to niezwykle prosta gra hazardowa, która prezentuje się niczym wyciągnięta prosto z naziemnego automatu. Charakteryzuje się przez to prostym układem, zwykłą grafiką, kilkoma najistotniejszymi przyciskami dla gracza. Dla wielu osób może być ona ciekawym powrotem do czasów naziemnych maszyn wrzutowych.

Fruit Mania to gra, która posiada 9 pól. Składają się na nią 3 rzędy oraz 3 bębny z podstawowymi symbolami. Nie ma tutaj jednoznacznych linii wygrywających, albowiem system wylicza wygrane z ilości tych samych znaków na wszystkich 9 polach. Ciekawym wyjściem jest to, iż jeśli wylosujemy kilka takich samych symboli, to pozostają one zamrożone, a darmowy obrót da nam większe szanse na wygraną. 7 poziomów monety ma spory wpływ na wysokość stawek w grze Fruit Mania. Najbardziej oszczędni mogą stawiać już od 0.10, natomiast ci z większym portfelem mogą maksymalnie postawić az 100.00.

Jednoręki bandyta Fruit Mania oferuje nam standardowe symbole, które są wykorzystywane w automatach od dziesięcioleci. Jest to Lotto, wiśnie, pomarańcze, śliwki, dzwonki, gwiazdki, arbuzy, żółty, złoty i srebrny VEGAS, czerwony diament. Jeśli na wszystkich 9 polach pojawi się nam czerwony diament, to zyskujemy wtedy aż 5 tysięcy monet. W grze Fruit Mania obecne są dwa bonusy: diamond i Lotto. Diamond pole na tym, iż tuż obok bębnów znajduje się 9 pustych pól. Jeśli zapełnimy je diamentami, to przy kolejnym obrocie co najmniej 3 diamenty na bębnach dadzą nam 9 bonusowych rund. Lotto bonus z kolei polega na tym, iż jeśli trzy takie same symbole lotto pojawią się na środkowym bębnie, możemy wygrać jeden z 3 jackpotów: milion, 4 miliony lub nawet 10 milionów!

Fruit Mania jest niezwykle ciekawym video slotem. Mimo pozornej prostoty zawiera dwa bardzo interesujące i atrakcyjne bonusy dla graczy, zwłaszcza Lotto, przynoszący wysokie wygrane. Warto wobec tego sprawdzić, co przyniesie nam Fruit Mania.

Graj za darmo Fruit Mania

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Fruit Mania bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe