Gra hazardowa Haunted Hospital za darmo
Graj teraz

Haunted Hospital

  • Wazdan

Automat Haunted Hospital to niezwykle ciekawa i niebezpieczna zabawa od studia Wazdan. Deweloper wprowadza nas w świat nawiedzonego szpitala, na który w tym przypadku będzie trzeba szczególnie uważać! To ciekawa alternatywa do klasycznych i prostych gierek, które spotykamy na co dzień. Mroczny klimat przełożyć może się na idealną zabawę, bowiem w ofercie znajdziemy klasyczną kumulację w wysokości 5 000 żetonów, a także nieznany stopień RTP, co jest klasyczną zagrywką tej właśnie ekipy. Przenieśmy się zatem na 3-bębnową planszę z 3 rzędami i rozpocznijmy tą intrygującą rozrywkę. Czy warto? Jeśli tak, to dlaczego?

Gra zagwarantuje 27 zwycięskich układów i bardzo niską stawkę za pojedynczego spina. Każda linia warta jest wyłącznie 0,01 żetonu, dzięki czemu tytuł ucieszy również osoby nowe, które nie lubią inwestować dużych środków. Plansza nawiązuje do zielonego organizmu, w którym panoszą się wirusy. Na dole znajdziecie liczbę granych linii, wartość żetonów, zakład maksymalny czy grę automatyczną. Po obu stronach planszy dodatkowo znajdują się dziurki, po najechaniu na które znajdziecie ustawienia zwycięskie. Gra Haunted Hospital oferuje siedem podstawowych symboli na których ukryte są słoje z oczami, dłonią, mózgiem, ale też szalone pielęgniarki czy też sprzątaczka z mopem pełnym krwi!

Główną atrakcją tej pozycji Wazdan jest znak Wild, ukryty pod symbolem szalonego lekarza. W jego przypadku zamienia on wszelkie inne grafiki z tego spina, oczywiście poza tymi Mystery oraz Free Games. Nie zapominamy także i o nich, które będą odpowiadać za mnożenie nagród czy darmowe spiny.

Wszystko to możliwe jest do sprawdzenia przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Wiecie czym ona jest? To fikcyjna gotówka, która bez konieczności rejestrowania konta czy składania depozytów, pozwala na grę w dany tytuł. Nie inaczej jest z opisaną przez nas grą. Wystarczy przejść do niej i rozpocząć przygodę. Takie środki są nieskończone, dlatego grać będziecie tak długo, jak tylko uznacie za słuszne. Biorąc jednak pod uwagę prostotę tego hitu, bardzo szybko przejdziecie do rywalizacji o prawdziwą kasę.

Graj za darmo Haunted Hospital

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Haunted Hospital za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe