Victorian Villain maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Victorian Villain

  • Microgaming

W mieście grasuje seryjny morderca. Twoim zadaniem będzie wskoczyć w buty Sherlocka Holmes’a i rozwikłanie tej straszliwej zagadki. Misja dość mroczna, o co zresztą zadbało studio Genesis Gaming. Ciemny zaułek w tle, a także ogólny układ, który jasno pokazuje zamysł projektu. Gorąco polecamy przyjrzeć się tej niezwykłej produkcji, dlatego też prezentujemy krótką recenzję. Dowiecie się z niej wszystkiego o mechanizmie, układach i ukrytych sekretach. Przy tym wszystkim warto mieć na względzie, że w Victorian Villain zagracie również za darmo. Nie ma przy tym konieczności rejestrowania nowego konta czy składania – tym bardziej – depozytu pieniężnego. Tytuł jest dostępny za darmo przy wykorzystaniu Demo coins. Ich liczba jest nieograniczona, stąd testować będziecie tak długo, jak uznacie, że trafiliście dokładnie tam, gdzie chcieliście.

Victorian Villain to slot bazujący na układzie bębnów 5x3. W dolnej części widoczne są możliwości na grę, tj. liczba punktów, wartość monet, ich ilość, zakład (w tym opcja Max) oraz okienko z wynikiem i przycisk gry. Minimalna wartość żetonów, jaka jest konieczna do gry to 25 sztuk.

Pozycja udostępnia kluczowe znaki jak Victorian Villain jako symbol Wild oraz dwa Scatery. Pierwszy z nich to niebieska czaszka, drugi z kolei obrazek wyszukiwania wskazówek w śledztwie. Wild zastępują wszystkie inne na planszy (poza tymi dwoma). Pojawiają się na bębnie 2, 3 i 4. Abstrahując od nich, znajdziecie tam klasyki od 9, 10, przez J, Q, K i Asa. Jest symbol policjanta, damy i detektyw. Najbardziej wartościowym oznakowaniem jest starszy jegomość z laską.

Scattery są o tyle ciekawe, że zapewniają darmowe spiny w ilości nawet 15 sztuk. W tej fazie może nastąpić ich powiększenie, tym samym gra przez dłuższą chwilę będzie darmowa. Istnieje też gra bonusowa w której podnosicie poszlaki, zwiększając potencjalne wygrane. Wszystko to w jednym, wydawałoby się prostym slocie. Zapowiada się mrocznie, aczkolwiek ciekawie i wciągająco. Życzymy wam powodzenia!

Graj za darmo Victorian Villain

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Victorian Villain maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe