Gra hazardowa Jumbo Joker za darmo
Graj teraz

Jumbo Joker

  • Betsoft

Automat Jumbo Joker to klasyczny video slot, który został stworzony przez czołowego dewelopera na rynku, czyli firmę Betsoft. Jest to całkiem popularna gra hazardowa, którą możemy znaleźć w dużej ilości kasyn internetowych. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z grą, która wywodzi się z klasycznych mechanizmów z kasyn czy barów.

Jumbo Joker pod względem budowy czy warstwy wizualnej wygląda niczym typowy slot stacjonarny, który i dziś znajdziemy w wielu miejscach do gry. Już po samym załączeniu gry mamy wrażenie, jakbyśmy stali przed typowym jednorękim bandyta. To żywcem przeniesiony slot w świat elektroniczny. To jakby slot w całej okazałości, nie tylko jego sam system gry. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym produktem z 3 bębnami oraz 5 liniami wygrywającymi. Do tego jest to standardowa owocówka, czyli video slot z symbolami owoców.

Jest to niezwykle prosta gra o bardzo łatwych zasadach. Jakakolwiek wygrana możliwa jest tylko w momencie wylosowania trzech takich samych symboli na linii wygrywającej. Mamy tutaj do czynienia z wiśniami, cytrynami, arbuzami, symbolem dzwonków oraz skrzynią skarbów. W grze obecny jest także symbol tytułowego Jokera. W zależności od konkretnej linii wygrywającej i szczęścia możemy wygrać nawet do 2 000 żetonów przy zaledwie jednym zakręceniu.

Minimalna wartość monety wynosi w Jumbo Joker 0.05, natomiast maksymalna 10. Przekłada się to na fakt, iż możemy obstawiać spin od 0.10 do 100, przez co mamy całkiem spore pole do manewru. Za każdym razem po wygranej możemy skorzystać z dwóch opcji: odebrać wygrane pieniądze lub też spróbowania szczęścia w gamble. W takim oto momencie musimy wybrać między kolorem karty: czarnym lub czerwonym. Jeśli uda nam się trafić, to podwajamy swą wygraną, w przeciwnym wypadku tracimy pieniądze z tego pojedynczego zakładu. Jeśli uda nam się trafić dobrą kartę, możemy dalej próbować swego szczęścia. Wszystko to skłania nas do prostego stwierdzenia: to mocny klasyk, którego prawdziwy fan nie pominie.

Graj za darmo Jumbo Joker

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Jumbo Joker za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe